REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ligoninėje mirė ketvirtoji automobilio BMW patekusio į žiaurią avariją Vilniuje vakar popietę. Merginai buvo 19 metų. Aiškėja, kad jaunuolių kompanija šventė vienos iš dviejų žuvusių sesių gimtadienį.

Ligoninėje mirė ketvirtoji automobilio BMW patekusio į žiaurią avariją Vilniuje vakar popietę. Merginai buvo 19 metų. Aiškėja, kad jaunuolių kompanija šventė vienos iš dviejų žuvusių sesių gimtadienį.

REKLAMA

Automobiliu BMW važiavo keturi jaunuoliai, dvi merginos ir du vaikinai, jiems nuo 19-os iki 22-ejų metų. Pirminiais duomenimis, kompanija šventė vienos keleivių gimtadienį. Policijai medikai šįryt pranešė, kad konstatuota nukentėjusiosios smegenų mirtis, pavakare policija sulaukė pranešimo, kad 19-metės gyvybės nepavyko išgelbėti.

„Šiandien ligoninėje ji mirė. Vakar ji buvo pristatyta išties sunkios būklės į ligoninę“, – komentuoja Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Nukirpę stogą gelbėtojai ištraukė BMW važiavusius jaunuolius. Iš karto konstatuota dviejų keleivių mirtis: žuvo 20-metis keleivis ir 19-metė keleivė. 19-metį BMW vairuotoją medikai bandė gaivinti, tačiau bergždžiai, buvo konstatuota, kad jis miręs.

REKLAMA
REKLAMA

Per avariją žuvo visi keturi jaunuoliai. Žuvusios merginos – seserys. Šiurpios avarijos vietoje iš nesuvaldyto ir į kitą automobilį atsitrenkusio BMW pažiro daugybė alaus skardinių.

REKLAMA

Policija sako, kad kol kas neaišku, ar BMW vairuotojas buvo girtas, tai dabar po jo mirties aiškinasi ekspertai, paimti kraujo mėginiai, kol kas atsakymai nėra gauti. Ši ekspertizė gali užtrukti.

„Dėl šio įvykio yra atliekamas ikiteisminis tyrimas, jo metu pareigūnai surinks visą informaciją ir bus nustatyta, dėl ko įvyko ši nelaimė. Kol kas yra sunku pasakyti, dėl ko. Ir kas įtakojo šią nelaimę“, – sako J. Samorokovskaja.

Avarija O. Milašiaus gatvėje, prie Valakampių tilto, įvyko sekmadienį apie 14-ą valandą. Nuo Nemenčinės plento pusės link Žirmūnų skriejęs BMW prie tilto tapo nevaldomas, pralaužęs judrios gatvės viduryje pastatytą tvorelę išlėkė per veją į priešpriešinę eismo juostą.

REKLAMA
REKLAMA

Per avariją pažirusios šukės apgadino „Audi“. BMW rėžėsi į iš paskos šiam automobiliui važiuojantį „Toyota Avensis“. 35-erių metų pastarojo automobilio vairuotojas nukentėjo palyginti nesunkiai.

„Toyota“ vairuotojas buvo išvežtas į ligoninę, tačiau suteikus pagalbą jis buvo išleistas gydytis ambulatoriškai. Automobilio „Audi“ vairuotojas eismo įvykio metu nenukentėjo“, – teigia J. Samorokovskaja.

Dėl tragiškos avarijos pradėtą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūra. Teisėsaugininkai daugiau detalių, dėl ko galėjo įvykti avarija, kol kas nekomentuoja, laukiama ekspertų išvadų dėl girtumo, greičio, ekspertai taip pat aiškinsis, kokia BMW techninė būklė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Į avariją pakliuvęs BMW šmėžavo skelbimuose, buvo parduodamas už 1150 eurų. Buvo minima, kad techninė apžiūra galioja iki 2024-ųjų kovo pabaigos, skelbime taip pat užsimenama, kad BMW turi trūkumų: lūžusi pakabos spyruoklė, sudėvėtos stabdžių kaladėlės.

Gali būti, kad jaunuoliai važiavo nesutvarkyta mašina, rimtų defektų gal buvo atsiradę ir daugiau. Visgi linkstama prie versijos, kad buvo smarkiai viršytas ir saugus, ir leidžiamas greitis. Kai įvyko avarija, gan smarkiai lijo, ant asfalto buvo daug vandens, buvo slidu.

Kokie dar klausimai ???. Tai: greitis , alkocholis ir durnos piemenu galveles .
P.S. TOKIE GALES EITI I SEIMA .
Žiauru. Bet šiai su BMW važinėją jaunimas nemokantis vairuoti (ne visi).
Jei BMW - tai nebutinai debilas už vairo, bet jei debilas - tai butinai už BMW vairo. Tai tiesa.
Skaudu... bet prie ko čia yra pinigų prašymas - lieka neaišku.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų