Aiškėja detalės apie nužudytą 15-metę: įtariamasis auką pažinojo pusmetį

Vilniuje kapinėse rastas nužudytos 15-metės kūnas. Jau sulaikę įtariamąjį žudiką teisėsaugininkai dar kelias dienas slėpė nusikaltimą. Suimtas 16-metis. Nužudymo motyvų tyrėjai nekomentuoja.

Nužudytos 15-metės kūnas rastas Vilniuje esančių Sudervės žydų kapinių teritorijoje. Paauglės kūnas aptiktas sekmadienį ryte, o jau vakare policija sulaikė įtariamąjį. Net ir sulaikius įtariamąjį nusikaltimas nepateko į policijos įvykių suvestines: teisėsaugininkai teisinasi, neva to prašė artimieji, be to norėta sulaikyti įtariamuosius.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie nužudytą 15-metę: įtariamasis auką pažinojo pusmetį

Apie įvykį visgi sužinojusiems žurnalistams teisėsaugininkai beveik nieko nesako. Paaiškėjo, kad įtariamasis 16-metis. Su auka jis buvo pažįstamas apie pusmetį.

Kapines nuo išvartų po smarkaus praūžusios vėtros tvarkantys darbininkai sako, kad matė čia policiją vakar, jie spėja, kad pareigūnai buvo atvežę įtariamąjį į nusikaltimo vietą:

„Mes nuo kada pradėjome dirbti čia: vakar tiktai dirbome pirmą dieną. Čia merginą nužudė. Vakar policija buvo, matėme. Jie ten buvo pro vartus įvažiavę ir ten stovėjo mašina. Kažką tai, du jaunuolius, du bachuriūkai buvo.“

Liudininkai sako, kad atvykėliai pasisukinėjo prie tvoros kažką veikė ne ilgiau pusvalandžio ir išvyko. Tikėtina, kad kapinėse buvo surengtas parodymų patikrinimas nusikaltimo vietoje arba apie aplinkybes teisėsaugininkams įvykio vietoje aiškino liudininkai.

Anot teisėsaugininkų, įtariamasis kol kas vienas, jis buvo suimtas teisme antradienį dviem mėnesiams. Iki šios dienos nusikaltimą nuo visuomenės slėpę teisėsaugininkai sako, kad įtariamųjų ratas buvo platus. Paauglė buvo pradingusi, jos buvo ieškoma nuo praėjusio penktadienio.

Teisėsaugininkai sako, kad įtariamasis prisipažino nužudęs 15-metę. Kaip tai padaryta, kokie motyvai – teisėsaugininkai nekomentuoja.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2020-03-19 23:46:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kulką tokiam ir ne į kaktą, o į pilvą, kad pasikankintų prieš nusprogdamas.
Atsakyti
0

J
Jonas
2020-03-20 06:39:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pakart toki.
Atsakyti
0

M
Mykolas
2020-03-26 19:58:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikriausiai nepilnametis,baudziamasis kodeksas tokiam adekvacios bausmes nenumato.Kiek pabuves kolonijoje,tes savo juodus darbus laisveje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų