Aiškėja daugiau detalių apie Šilutėje pražudytą kūdikį: tėvas galimai tyčia uždusino verkiantį sūnų

Klaipėdoje teisiamas vyras, kuris, kaip įtariama, girtas nužudė savo pusantro mėnesio sūnelį. Prokurorai teigia, kad mažylį vyras uždusino jo galvytę prispaudęs prie patalynės. Esą vyras taip bandė priversti kūdikį nebeverkti. Pats kaltinamasis  aiškina, kad vaikas tiesiog iškrito iš lovos, neigia ir buvęs visiškai girtas, nors policijai tą vakarą įpūtė per tris promiles.

Į Klaipėdos teismo salę policija veda antrankiais surakintą savo pusantro mėnesio sūnaus nužudymu kaltinamą šilutiškį. Šių metų balandį policininkai ir medikai sulaukė iškvietimo, jog viename Šilutės name yra negyvas kūdikis. Tarnyboms atvykus, duris atidarė šis kaltinamasis.

Pirminė informacija buvo, jog per tris promiles įpūtęs vyras miegodamas užspaudė savo pusantro mėnesio kūdikį. Tačiau vėliau pareigūnai išsiaiškino, kad vyras galimai tyčia nužudė verkti niekaip nenustojusį sūnų.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šilutėje pražudyto kūdikio istorija

„Įtarimas yra pareikštas, kad jis ranka prispaudė vaiko galvytę į patalynę, dėl ko kūdikis užduso. Kadangi vaikas buvo pusantro mėnesio, negebantis pakelti galvytės, negebantis apsiversti, dėl to įvyko uždusimas“, – sako prokurorė Edita Mikalainienė.

Kaltinamais tai neigia. Pasak jo, tą vakarą jis su žmona lovoje žiūrėjo televizorių ir ji užsnūdo. Kūdikis vežimėlyje šalia lovos ėmė verkšlenti. Tad kaltinamais aiškina, jog vaiką paguldė ant lovos krašto, o pats nuėjo į virtuvę paruošti mažyliui maisto. Esą jautė lengvas pagirias, tad į kavą šliūkštelėjo orkaitėje slėptos lenkiškos degtinės. Tada neva išgirdo vaiko klyksmą.

„Aš parėjau iš virtuvės, vaikas buvo prie lovos ant žemės. Mano didžiausia klaida buvo, kad aš vaiką parnešiau iš vežimėlio, kad aš jį padėjau ant „kaldros“, o ji buvo užmigusi. Ir tada jis iškrito, ji pakėlė „kaldrą“ ir jis iškrito. Dabar aš viskuo kaltinamas“, – pasakoja kaltinamasis Virginijus Tautrimas.

REKLAMA

Vyras aiškina, esą pusantro mėnesio mažyliui iš burnos bėgo kraujas. Jis neva dar bandė vaiką gaivinti, tačiau kūdikis mirė ant mamos rankų:

„Per pirmą apklausą žmona pasakė, kad greitąją iškvietė vyras. Aš paskambinau į greitąją, aš iškviečiau greitąją. Ir taip viskas buvo kaltinamajame akte, kad greitąją iškvietė vyras. Galit dabar žmonos užklausti.“

Tačiau moteris teismo salėje bendrauti atsisako. Aiškina, kad vis dar negali atsigauti po nelaimės, todėl net parodymų šį kartą teisme duoti negali. Na, o pats kaltinamasis su kitomis moterimis turi dar tris vaikus. Jis jau yra ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus, tarp jų už vagystes bei smurtą prieš negyvo kūdikio motiną.

„Taip, buvo ir dėl smurto šeimoje. Kadangi ne kartą buvo pati nukentėjusioji pranešusi, kad jis smurtavo jos atžvilgiu“, – kalbėjo E. Mikalainienė.

Už bejėgiškos būklės mažamečio nužudymą jam gresia 20 metų kalėjimo. Kito teismo posėdžio kaltinamasis laukia uždarytas tardymo izoliatoriuje.


Rašyti komentarą...
J
Jonkelis
2020-09-01 20:08:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila kad panaikinta mirties bausme reikes islaikyti toki gyvuly 20 metu uz musu moketoju pinigus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų