Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

78-erių metų senolė Panevėžyje teisiama už kaimynės nužudymą. Bylos duomenimis, garbingo amžiaus pensininkė po vidurnakčio iškūlė bendraamžės kaimynės langus ir įsibrovusi į namus moterį pasmaugė. Kaltinamoji tvirtino, kad ją suerzino iki vėlumos kaimynės kieme pjaunama žolė.

78-erių metų senolė Panevėžyje teisiama už kaimynės nužudymą. Bylos duomenimis, garbingo amžiaus pensininkė po vidurnakčio iškūlė bendraamžės kaimynės langus ir įsibrovusi į namus moterį pasmaugė. Kaltinamoji tvirtino, kad ją suerzino iki vėlumos kaimynės kieme pjaunama žolė.

REKLAMA

Moteris skundėsi, kad itin jautri triukšmui tapo gydytojams pakeitus geriamus vaistus.

Lydima artimųjų 78-erių metų Pasvalio rajono gyventoja ateina į pirmąjį posėdį Panevėžio apygardos teisme. Senjorė į kaltinamosios kėdę sėda, nes nužudė savo bendraamžę kaimynę: „Kaip jaučiatės, kada pas gydytoją buvot? – Prieš 4 dienas.“

Garsus žolės pjovimas, bylos duomenimis, įsiutino senjorę taip, kad ji tapo žudike. Praėjusią vasarą dėl karščių pas dabar jau nužudytą pensininkę talkininkai žolę pjauti pradėjo vakare.

REKLAMA

Kaimynystėje gyvenanti kaltinamoji esą dėl triukšmo negalėjo užmigti. Nesisekė užmigti ir pasibaigus darbams. Tad po vidurnakčio kaltinamoji iškūlė kaimynės langus, įsibrovė į namo vidų ir tada ją pasmaugė.

„Pjovė žolę, žmogui gal jautru, kai vėlai vakare pjaunama žolė, o kiek tai turėjo įtaką, dar aiškinamės“, – komentuoja kaltinamosios advokatas Audrius Leonavičius.

Auka ir kaltinamoji daug metų gyveno kaimynystėje. Esą menkų barnių kildavo nebent dėl smulkmenų.

„Abiejų gaila man žmonių: ir vienos, ir kitos, ir mirusios, ir tos gyvos tas pats“, – sako kaimynė Pranciška.

Kaltinamosios bičiulė teisme pasakojo, kad moteris iki nusikaltimo skundėsi suprastėjusia sveikata. Esą nerimas, nemiga ėmė varginti, kai gydytojai pakeitė vaistus.

„Ikiteisminio tyrimo metu buvo skirta ekspertizė, gauta išvada, kad ji gali dalyvauti teisme, pakaltinama“, – teigia prokuroras Ričardas Juozainis.

REKLAMA
REKLAMA

„Vis tiek yra kažkokios sveikatos problemos, nes alkoholis, apsvaigimas šitoj byloj nefigūruoja“, – sako A. Leonavičius.

Į kitą teismo posėdį bus kviečiami gydytojai ir ekspertai, kurių bus prašoma paaiškinti, kodėl buvo priimtas sprendimas keisti vaistus, ar jų pakeitimas galėjo turėti įtakos kaltinamosios sveikatos būklei.

„Šiuo metu manau, kad vis tik vaistų pakeitimas galėjo įtakoti kaltinamosios sveikatos būklės pasikeitimą. Ar yra pagrindas spręst klausimą apie gydytojus, tai jau tik po apklausų ir aplinkybių“, – teigia R. Juozainis.

Kaltinamoji nužudymo faktą pripažįsta. Už tyčinį nužudymą 78-erių senolei gresia iki 12 metų kalėjimo.

Na po Mano langais savaitgaliais, dažnai kaimynai anksti ryte pjauna žolė, o baisiau, kai savaitgali, 7 ryto kaimynai paleidžia vaikus į lauką, ir tie zviegia, kaip skerdziamos kiaulės, vaikų nekaltinu, bet kalti tėvai, kurie auklėja vaikus, kaip laukinius, ir sako "čia juk vaikai", o Aš diena garsiai klausau muzikos, tai jiems, matai trukdo, nes vaikams pietų miegas, kita karta už leisiu muzika, kai vaikai zviegt pradės, kad negirdeciau, jų zviegimo, o kai vaikai nustos zviegt 7 ryto, tada ir Aš pagarbiai elhsiuos.
Reikia sia moteri gydyti,o ne vesti i teisma. Juk tik vaistai isprovokavo tai padaryti.Nemiga gali sukelti ne tik shizofrenija,bet ir kitas nervu ligas. Kaimynai privalo gerbti kitu zmoniu,kaimynu ramybe ir gyvenima. Ta triuksma piaunat zole ilgai...galu kiekviena isvesti is pusiausviros,ypac senesnius zmones. AtAtA...kaimynei,gaila abieju,...Dieve,kas darosi sitam pasaulyje.Na,jei piauna zole darbo laiku,tiesiog reikia islaukti,pakenteti..jei nervus gadina...Guldykite ta moteri i ligonine,juk protingas zmogus budamas ,taip nedarytu.....ziauru,baisu,gaila ir liudna.
Issimiegoti gerai yra labai svarbu. Ir jei paskui kas gautu su pagaliu per galva kas trukdo miegot, gal butu galima pateisinti. Todel provokatore buvo ta kaimyne kuri pjove zole garsiai, ir kuri nesirupina ar kitiems tai netrukdo. Nors zudyti nereikejo jokiu budu. Bet issimiegot gerai yra labai svarbu...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų