Rašyti komentarą...
Nes reikia laikytis taisyklių. Nesvarbu kad gal darbo grafikas nepalankus, samdyk ka nors ar panašiai. Svarbiausia kad jeigu jiems atkersysi būtent taip pat jie supyks. Mano kaimynas kai dar neturėjo vaikų iki 3 ryto muzika grojo per vakarėlius namie. Kai atvaziavau 9 h vakare su garsia muzika ir atidarytais langais. Bukvaliai dvi minutes buvo triukšmo, tai mačiau kokie pikti buvo žiūrėjo. Beabejo nes jau vaiku turėjo. Žodžiu jei po 21 ar 22 ( reikia žiūrėti įstatymą triuksmavo) tai nekaltinu senoles, jeigu žmogų iskankina jis gali padaryti baisių dalykų. Tarkim neveltui kankindami nkvd kgb gaudavo jiems reikalinga prisipazinima.
Nejuokinkit Lietuvos...Gydykit ...
Žolės pjovimas normalus dalykas, jei patinka aplinkui džiunglės tai prašom į džiunglės ten ramu. Yra įstatymas Nuo ir Iki ir taškas. Pjovimas nelygus pjovimui, jei skuta žolytę kas dieną tada suprantu ir sunku. Ne ištisus metus yra pjaunama žolė. Kantrybės ir supratimo!
@Žolininkas Taip, tik netriuksmaukit po įstatyme numatytos valandos. Įstatyme parašyta.
Po nevykusiu terminu apie jautrumą garsui gali slypėti apie sunkų garso netoleravimą. Lietuvoje tragiška padėtis, nes dėl slepiamų priežasčių jis nedeagnozuojamas. Žmonės palikti nesibaigiančiai kančiai ir jokio gydymo. Visiems būtų suprantama, jeigu sergančio smegenų vėžiu galvą kas imtų trankyti, kad kyla pavojus gyvybei, tačiau niekas nesupranta kai sergantis garso netoleravimu yra kankinamas garsu. Esu tikra, kad tokių atvejų daugės, kol nepasikeis sveikatos sistemos spragos.
@Garso netoleravimas As jį turiu. Gyvenu sunkiai dėl to. Nevaikstau i koncertus. Gal svarbiausią tai kad gyvenu pagarboje kitiems. ir triuksmo po 22 is mano pusės nebuna. Neskalbiu skalbiniu. Nesiurbiu. Ir t.t.
Gauja is Subaciaus g. Vilniuje,skerdzianti vyresnio amziaus zmones,priverte tai padaryti su belaide smegenu skaitymo/valdymo technologija(brain computer interface).Jie gali siusti mintis,emocijas,pojucius i smegenis tarsi interneta be sustojimo,metu metus.Visos psichines ligos ju sukeliamos,visi poelgiai ju diktuojami,zmogui atrodo,kad jis taip sugalvojo,viskas ju sukeliama nuotoliniu budu.Su triuksmu dirbtinai is proto i mirti varomi daugybe neturtingu lietuvos zmoniu,jie net gali sukelti dirbtinius tik tam zmogui girdimus garsus,balsus,kelti skausmo priepuolius.
Kas čia per nesąmonė, kad pjovė žolę iki vėlumos reikia pasmaugti. Visi puikiai žinote, kad žolę pjauni kartą per savaitę arba per dvi savaites. Kas ir būtų, kad pencininkai kuriems nerūpi nei darbas nei vaikai, už sutrukdymą miegoti pradėtų žudyti. Pas mus kaime pecininkai žolę pjauna kada tik nori, o mes dirbantieji tik savaitgaliais. Tad tegul nerašo , kad kaltas miegas, buvo pas ją kitokių neapykantų tai kaimynei.

@Jonas Mano kaimynas daug laiko su savo vakarėliais triuksmavo iki paryčių. As niekada. Man jam išsivystė neapykanta. Beabejo buvo noru nueiti ir sudauzyti jo aparatūra. Ar iškviesti policija. Bet nieko to nedariau, pralaukiau, neissimiegojau daug kartų. Teko ne kartą sustabdyti mašina ir pasnausti kiek laiko kad kompensuoti nakties miego trūkumą. O senolė neistvere. Ji teisi prieš dieva. Prieš žmonių įstatymus ne. Niekam Lietuvoje nerupes kad jos kaimynystėje nebuvo laikomasi įstatymų netriuksmauti po 22 h.
Bet is tikruju tas zoles pjovimas tai jau problema privaciuose gyvenamuose rajonuose,o ypac trimeriai.Iseini pasedeti..tao burzgia aplinkui..
@One Tai bet norma jeigu leidziamu pagal įstatymą metų. Nenorma jeigu kaimynas pagalvojo kad jis turi teise, nes nesutampa jo darbo grafikas. Jis gi kaip eilinis varguolis lietuvis sau mintyse pagalvos, save pateisins ir pjaus iki 23 h. Taip pat kaip girti seda uz vairo nes nusprendzia kad jie turi argumentų uz.
Mūsų kaimę irgi iki vėlumos pjaunama žolė. Policijos pareigūnai į nieką nereaguoja net į iškvietimą neatvyksta nuo 21h. Vakaro.
Reikėjo kviesti Policijos ekipaža iškarto, kai dar pjovė žolę ...
@Evaldas Lyg tai jie atvyktų ir ka nors padarytu. Jurbarko monstras juk laisvėje, tai tokia mūsų supuvusi lietuva,
Tai as tada tureciau koki 10 kaimynu pasmaugt, nes pastoviai kazkas zole pjauna. Tai ryte anksti, tai vakare velai. Nebekalbu apie vaiku staugima visokiais garsais. Bet ir kapuose gulint, tobulos tylos nebus :) I negyvenama sala tokius psichopatus!
@As Žiūrėk kad tau vaikai ar anukai autistai negimtu, kuriems per daug triukšmo bus lyg tai su peiliu juos kankintum
Į viršų