• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Svorio metimas atrodo sunkus ir varginantis procesas, tačiau vilnietė Gabija Masionytė įrodė, kad svarbiausias yra noras, užsidegimas ir pasirinkti tai, kas šioje kelionėje tinka tau. Tokiu būdu Gabija atsikratė net 70 kilogramų.

Svorio metimas atrodo sunkus ir varginantis procesas, tačiau vilnietė Gabija Masionytė įrodė, kad svarbiausias yra noras, užsidegimas ir pasirinkti tai, kas šioje kelionėje tinka tau. Tokiu būdu Gabija atsikratė net 70 kilogramų.

REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Žmonės kalba“ mergina pasakojo, kad jos sprendimas mesti svorį buvo kompleksinis, tačiau didžiausią postūmį turėjo įsigytas augintinis.

„Nebuvo vienos konkrečios priežasties, bet jau kurį laiką galvojau, kad reikėtų pradėti keistis. Tada mano gyvenime atsirado labai aktyvus šuniukas ir po to reikiamybė pokyčiui buvo ne tik dėl manęs, bet ir dėl šuniuko“, – sakė G. Masionytė.

Mergina savo kelionę pradėjo sverdama 175 kilogramus.

„Kiek atsimenu, daugiausia svėriau 183 kg. Tada tai neatrodė prioritetas, negalėčiau pasakyti, kad kreipiau labai daug dėmesio į tą svorį, kad jis kyla. Tada buvo toks apatijos šydas – viską, kas susiję su svoriu, aš ignoruodavau“, – pasakojo mergina.

REKLAMA
REKLAMA

Gabija teigė, kad nuo vaikystės buvo linkusi į apvalumus, o su metais svoris vis didėjo.

„Nežinau, ar mano kūnas linkęs į svorio augimą. Lyginant su draugais ir bendraamžiais aš daugiau ir suvalgydavau“, – teigė mergina.

REKLAMA

Sulaukusi to momento, kai pajautė, kad tikrai nori pradėti šią kelionę, Gabija pirmiausia susirūpino mityba.

„Man atrodė, kad mityba – pagrindinis dalykas, kurį reikia susižiūrėti svorio metimo kelionėje. Tai padariau tai ir pakeičiau įpročius, susijusius su fiziniu aktyvumu.

<...> Tam tikras maisto grupes bandžiau labai sumažinti. Tai vienas iš tų klasikinių variantų, kaip žmonės įsivaizduoja dietos pasaulį, bet asmeniškai aš nelabai galėčiau palaikyti tokios mitybos, todėl kreipiausi pagalbos“, – sakė Gabija.

REKLAMA
REKLAMA

Mergina pasakojo, kad į specialius kreipėsi dėl informacijos stygiaus – ji pati nežinojo, kokia turėtų būti teisinga mityba.

„Tada jau laikiausi mitybos plano ir su mitybos planu nereikėjo atsisakyti jokių maisto grupių. Nieko nereikėjo atsisakyti.

Aš valgau 5 kartus per dieną, stengiuosi valgyti tuo pačiu ar panašiu metu. Aš nesilaikau požiūrio, kad negaliu valgyti po 18 valandos, daugiau stebiu savo pačios dienos ritmą“, – sakė Gabija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau pradėjus valgyti pagal mitybos planą, ji susidūrė su sunkumais.

„Aš buvau pratusi prie ydingo mitybos principo, kai prisivalgai vakare, ryte nebenori valgyti, tada kartais praleidi pietus, o vakare vėl paleidi vadžias.

Tas režimas yra labai svarbu, o vėliau jis ir padeda išlaikyti discipliną“, – teigė mergina.

Laikui bėgant, Gabija priprato prie tokio gyvenimo ritmo ir mitybos plano, kuris tapo jos gyvenimo dalimi.

„Kai ilgesnį laiką tą darai ir išsimuši iš to ritmo, pačiai pasidaro labai keista, išsibalansuoji. Ta diena nebe taip džiugina, nes būti tame režime yra daug patogiau“,– sakė Gabija.

Gyvenant tokiu ritmu per 1,5 metų Gabijai pavyko atsikratyti 70 kilogramų. 

Kaip dabar Gabija jaučiasi, sužinokite laidoje „Žmonės kalba“, esančioje straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų