Paplūdimyje – masinės muštynės: įsiutę poilsiautojai į pareigūnus mėtė net skėčius

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdelis iš Belgijos, Blankenbergo miesto paplūdimio. Įrašuose užfiksuota, kaip įsiutę poilsiautojai susimuša su policijos pareigūnais ir į juos mėto ne tik smėlį, bet ir skėčius.

Muštynės įvyko praėjusį savaitgalį, šeštadienį, kai Belgiją užklupo karščio banga. Tąkart į Blankenbergą suplūdo labai daug atvykėlių iš kitų miestų, norinčių paplūdimyje pasidžiaugti saule ir pasipliuškenti vandenyje. Didžioji dalis jų – jaunuoliai.

Ir būtent vaizdo įraše užfiksuoti jaunuoliai nedavė ramybės kitiems poilsiautojams. Gelbėtojai pareikalavo maždaug 40-ties jaunuolių pasitraukti, tačiau šie atsisakė, todėl buvo iškviesta policija ir paplūdimyje įsiplieskė muštynės. Trys jaunuoliai buvo sulaikyti ir buvo apkaltinti užpuolimu.

Dieną po muštynių, sekmadienį, Blankenberge buvo uždrausta atvykti žmonėms iš kitų Belgijos miestų. Nebent šie yra registruoti miesto gyventojai, mieste turi namus arba planuoja jame pernakvoti. Tie, kurie planavo Blankenberge pabūti tik pusdienį buvo neįleisti.

Tiesa, po savaitgalio įvykių kai kurių pajūrio miestų merai net ėmė svarstyti išvis uždrausti juose lankytis turistams ir kitiems atvykėliams iš kitų miestų – uždrausti traukinių transportą ar mažinti keleivių srautus juose. Tačiau tam nepritarė Belgijos valdžia.

Tokie svarstymai pasigirdo ne dėl muštynių, tačiau dėl koronaviruso grėsmės. Esą muštynės buvo tik vienas iš įrodymų, kiek atvykėlių atvažiuoja į kurortus, ypač per karščius, o tai gali padidinti koronaviruso atvejų skaičių. Vien praėjusį šeštadienį viename iš Belgijos pajūrio miestų Ostendėje apsilankė per 15 tūkst. žmonių – traukiniai buvo perpildyti.

Belgijoje koronaviruso atvejų skaičius viršija 75 tūkstančius, o mirčių – jau beveik 10 tūkst. Pastaruoju metu Covid-19 atvejų šalyje ėmė sparčiai daugėti.

Paplūdimyje įsiplieskusių muštynių vaizdus galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
G
Gerietis
2020-08-14 08:52:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nausėda dar viena galimybė būtinai sankcijas Belgijai,ir dainorelis chorą ten siųsti.
Atsakyti
-17

E
Eee
2020-08-13 22:06:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sankcijas Belgijai! Uz ju polocijos smuta prie taikius poilsiautojus. Metyti i policija buteliusir duot i snukius yra taikus protestas. Uz taikaus poilsio trukdima.
Atsakyti
-29

B
Beisbolkė
2020-08-14 08:57:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidžių paradas. Stripinėja pasipūtę ir įsivaizduoja ereliais. Mažai susėmė, visus strakaliojancius gaidžiukus į cypę ir broilerių sparnelius būtų gerai aplaiužę kitą kartą ramesni viešose vietose gaidelis vaizdų tų.
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų