Paplūdimyje poilsiautojai negalėjo patikėti savo akimis – reginys užminė mįslę

Jungtinėse Amerikos Valstijose, Pietų Karolinos valstijoje, poilsiautojai Mertl Bičo paplūdimyje tapo neeilinio reginio liudininkais.

Daugiau nei 16 milijonų kartų įvairiuose socialiniuose tinkluose peržiūrėtame vaizdo įraše užfiksuota, kaip virš vandenyno skraidantis didžiulis paukštis sučiupo gigantišką grobį. Niekas iškart negalėjo pasakyti, koks paukštis ir koks grobis buvo užfiksuotas vaizdo įraše.

Kai kurie internautai teigia, kad vaizdelyje užfiksuotas erelis žuvininkas, o kiti – kad tai Andinis kondoras. Visgi gamtininkai labiau linkę manyti, kad įraše užfiksuotas erelis.

Dar daugiau klausimų visiems sukėlė paukščio grobis. Iš tolo daugeliui pasirodė, kad jis laiko paprastąjį dygliaryklį, o tai kitai daliai internautų pasirodė neįtikėtina. Tad kai kurie žmonės ėmė teigti, kad paukščio laimikis yra ispaninė dėmėtoji skumbrė. Tokią versiją patvirtino ir vieno vietinio televizijos kanalo vyriausiasis meteorologas Edas Piotrowskis. Jis tvirtino, kad tai, jog įraše užfiksuota ispaninė dėmėtoji skumbrė, išduoda žuvies uodegos forma.

Patys paspėlioti ir pamatyti, ką poilsiautojai birželio 22-ąją užfiksavo įraše, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
T
To djd
2020-07-05 05:03:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha. Kažkas isitaise sparnus ir pakilo su silke dantyse. Tu, aiskiai, is tu, kurie visur feika mato. O ereliui palinkesiu skanaus. Ilgam tures lesalo
Atsakyti
-3

r
2020-07-05 06:21:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražu.....
Atsakyti
0

J
Juozas
2020-07-05 10:18:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaą
Skanus Erelio Lesalas.lt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų