Neeilinė grožio konkurso dalyvė: be rankų siekia pakeisti stereotipus

Kol pasaulis bando atsigauti nuo netikėtos Princo Hario ir Meghan Markle karališkųjų titulų netekties, Meksikoje viena grožio konkursų dalyvė siekia titulus užsitarnauti. Tiesa, ji – tikrai neeilinė konkursantė. 24-erių moteris gimė su Amelijos sindromu ir neturi rankų.

Meksikietė Ana Gabriela Molina, kuri siekia sulaužyti grožio stereotipus ir tapti pirmąja tokia „Mis Meksika“.

Dėl Amelijos sindromo dabar jau 24-erių Ana gimė be rankų. Tad visą gyvenimą moteris mokėsi gyventi be jų – dabar ji be problemų valgo, rašo ir naudojasi socialiniais tinklais. Tik viską daro savo kojomis.

„Aš turiu fizinę negalią, bet aš to nelaikau trūkumu. Atvirkščiai – mano negalia yra stiprybė. Jaučiuosi kaip bet kuris kitas žmogus“, – sako grožio konkursų dalyvė Ana Gabriela Molina.

Ana – jau tituluota grožio konkursų dalyvė. Neseniai ji tapo „Mis Nachitalis“ ir dabar sieks užsitikrinti „Mis Verakrusas“ vardą. Moteris yra pirma tokia Verakruso grožio konkurso dalyvė. Jeigu tai jai pavyks laimėti, jai atsivers galimybė tapti „Mis Meksika“.

REKLAMA

„Noriu įkvėpti žmones su negalia ir motyvuoti juos siekti to, ko nori. Nenoriu, kad jie save varžytų ir sakytų, kad jie nieko negali“, – pasakoja A. G. Molina.

Nors dabar Ana spinduliuoja pasitikėjimu savimi, ji patyrė daug patyčių. Esą jai ne kartą kilo klausimas, kodėl jai teko toks gyvenimo iššūkis, o meilė sau iškart į širdį nepasibeldė. Tačiau dabar ji stipresnė nei bet kada. Savo pavyzdžiu ji laužo stereotipus ir kovoja, kad ir kitos moterys su negalia būtų įtraukiamos į visame pasaulyje populiarius grožio konkursus.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-01-25 00:58:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu,kad tokie žmonės atranda savyje jėgų, pozityvumo,išminties ir kantrybės toliau "irtis"per gyvenimą,rodydami pavyzdį,jog visus sunkumus galima nugalėti.Linkiu šiai merginai kuo geriausios kloties gyvenime!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų