Stebėjimo kameros įamžino nusikaltimą: sulaikius įtariamąją – netikėtas posūkis

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo miške besidarbuojančius vyrą ir moterį. Nieko nelaukę miško sargai apie įtariamuosius ilgapirščius informavo policijos pareigūnus. Gražiai sukrauti rąstai ne vienam gali atrodyti puikus ir lengvas grobis. Deja, šiais laikais girios yra akylai stebimos.

Nusikaltimo vietoje sutikti liudininkai parodė, kur stovi ilgapirščių mašina ir informavo, kad šiuo metu jie slepiasi miške ir, tikriausiai, vaidina grybautojus. Pasak liudininkų, tai jau ne pirmas kartas, kai moteris su vyru atvažiuoja kėsintis į girioje paliktus rąstus.

Stebėjimo kamerų įrašai patvirtino įtarimus ir įamžino, kaip vyras ir moteris ruošia rąstus išgabenti. Situaciją pastebėję miškininkai į įvykio vietą atvyko per 7 minutes, tačiau šio laiko pakako, kad įtariamieji spėtų pabėgti. Paliktas automobilis tapo įkalčiu. Pareigūnai nustatė įtariamųjų vagišių tapatybes.

Prasidėjo filmo vertas detektyvas, kurį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Po įtemptų paieškų sulaikius įtariamąją paaiškėjo nenumatyta detalė, kurios išsiaiškinti pareigūnai nesitikėjo.

Daugiau apie situaciją žiūrėkite vaizdo reportaže:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų