Ką paragauti Šiaulių apskrityje – „Maisto kelio“ trijulė aplankė kelias vietas

TV3 kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“ lankėsi Šiaulių apskrityje ir užsuko į keletą čia vietinių žmonių puikiai vertinamų ir itin mėgiamų vietų. Vieną jų – jau vienuolika metų veikianti užeiga „Smakų Smakas“.

Užeigos šeimininkė Lijana Pašakinskienė ne tik aprodė jau 11 metų lankytojus džiuginančios užeigos valdas, bet ir pavaišino išskirtinėmis restorano vaišėmis – firminiu čili pipirais pagardintu mėsos ir daržovių troškiniu „Smako katilėlis“, kurio receptas skaičiuojamas nuo užeigos atsidarymo bei itališka „Panna Cotta“ su rome mirkytais šokoladinio biskvito gabalėliais.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaimo turizmo sodyba stebina lietuviškos virtuvės perlais

„Prieš atidarydami užeigą norėjome kažką sukurti savo. Troškinių yra daug, galima jų pasidaryti visokiausių, bet mes norėjome patiekti kažką kitokio, todėl tai yra mūsų pačių sukurtas receptas. Mūsų užeigoje apsilanko ir daug užsieniečių – atvažiuoja iš Austrijos, Vokietijos, Šveicarijos, tačiau šrilankietis pas mus pirmasis“, – neeiliniais svečiais džiaugėsi užeigos šeimininkė.

Apsilankymą užeigoje „Smakų Smakas“ žiūrėkite:

Tęsdama kelionę po Šiaulių apskritį „Maisto kelio“ trijulė aplankys ir kaimo turizmo sodybą „Viliošiai“, kuri jau 13 metų lankytojus džiugina lietuviškos virtuvės kulinariniais perlais bei ant grilio ruoštais europietiškais patiekalais. Čia vedėjų lauks neeilinėmis vaišėmis nuklotas stalas – naminė duona, gira, bandelės su šonine, naminiai vyniotiniai, kopūstų sriuba ir mėsa įdaryti bulviniai blynai.

„Prieš daugiau nei 13 metų šeimoje prasidėjo kalbos, jog reikėtų įkurti kavinę šiame rajone, kurios nėra, ir taip atsirado šis šeimos verslas – patys statėme, pats mačiau viską, pats plytas nešiojau. Šiandien mėgstame natūraliai gamintą maistą, nenaudojame nereikalingų priedų, stengiamės, kad viskas būtų kaip pas močiutę kaime“, – laidoje pasakos sodybos šeimininkas Dovydas Gerdauskis.

Apsilankymą „Viliošių“ sodyboje žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų