Tarp išmokų dar neatsiėmusiųjų yra 159 tūkst. gyventojų ir apie 5 tūkst. juridinių asmenų, pranešė Indėlių draudimo fondas. Pirmieji turi atsiimti apie 8,84 mln. eurų, antrieji – apie 5,43 mln. eurų. Nemažos dalies - 68 tūkst. - indėlininkų „Snore“ laikytų pinigų suma nesiekia 1 euro.
Anot Indėlių draudimo fondo, nors nuo „Snoro“ bankroto praėjo beveik 5 metai, iki šiol indėlininkai gana aktyviai kreipiasi dėl draudimo išmokų ir jas atsiima. Pavyzdžiui, 2014 metais vidutiniškai kreipdavosi apie 40 asmenų per mėnesį, 2015-aisiais – apie 20.
Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymas numato, kad indėlininko teisė į draudimo išmoką galioja 5 metus nuo draudžiamojo įvykio dienos.
Lėšos, kurių neatsiims indėlininkai, bus sugrąžintos į Indėlių draudimo fondą.
Indėlių draudimo fondas iš viso yra pervedęs 1,2 mlrd. eurų „Snoro“ indėlininkams, įskaitant ir draudimo išmokas už banko platintus indėlio sertifikatus. Draudimo suma negali viršyti 100 tūkst. eurų.
„Snoro“ veikla sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, o lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas paskelbė „Snorą“ nemokiu ir nusprendė inicijuoja jo bankrotą - ši data laikoma draudiminiu įvykiu.
Bankroto byla „Snoro“ bankui iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.