Valdančiųjų politinė taryba pirmadienį svarstys, ar iš užsienyje dirbančių giminaičių gaunamos piniginės perlaidos kitais metais gali tapti kliūtimi gauti socialines pašalpas ir kompensacijas už būsto šildymą ir vandenį.

Prognozuojama, kad šiais metais šalies gyventojai iš emigravusių artimųjų gali sulaukti 6 mlrd. litų. Valstybinė mokesčių inspekcija su savivaldybėmis žada keistis informacija apie valstybės paramą gaunančiųjų pajamas, o nustačius didelę paramą iš išvykusių artimųjų, pašalpos būtų naikinamos.

Parlamentinę daugumą sudarančių partijų lyderiai taip pat aptars 2015 metų biudžetą, vidaus reikalų sistemos pareigūnų finansavimą.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovo Rolando Pakso teigimu, su pasieniečiais finansavimu galėtų dalytis krašto apsauga.

„Reikia spręsti klausimą, ar nepriklauso kažkiek krašto apsaugai skiriamų pinigų ir vidaus reikalų sistemos pareigūnams. Jie stovi pasienyje, kurie patys pirmieji priimtų smūgį, jeigu kas... Bet jiems papildomo finansavimo neduoda. Tai principinis klausimas - arba reikia skirti mažiau krašto apsaugai, arba iš krašto apsaugai numatytų lėšų dalį skirti statutiniams pareigūnams, kurie krašto gynybos atveju patys pirmieji pasitiks tą smūgį“, - BNS teigė R.Paksas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų