Bendrovė „flyLAL - Lithuanian Airlines“ balandį atnaujins skrydžius iš Palangos į Vilnių ir atgal, rašo dienraštis „Klaipėda“.

Skrydžius iš Palangos oro uosto organizuojančios bendrovės sieks neprarasti klientų, kurių netenka dėl konkurentų iš Latvijos.

Klaipėdos vicemerė Judita Simonavičiūtė sakė, kad tai labai svarbu keliaujantiems į užsienį, nes iš Palangos oro uosto kol kas galima nuskristi tik į Kopenhagą.

Anot „Klaipėdos“, Danijos sostinėje keleiviams tenka persėsti į kitus lėktuvus, jei skrenda toliau. Nuo balandžio Lietuvos avialinijų klientai per Vilnių greičiau pasieks kelionės tikslą.

Anot J.Simonavičiūtės, sostinė taps tarpine stotele skrydžiams iš Palangos į kitas šalis.

„Lietuvos avialinijos kol kas praranda daugybę keleivių. Pavyzdžiui, klaipėdiečiams nuvažiuoti tiek į Rygos, tiek į Vilniaus oro uostus - tas pats atstumas: apie 300 kilometrų. Todėl jie dažnai pasirenka kelionei Latvijos sostinės oro uostą“, - teigė vicemerė.

J.Simonavičiūtė, susitikusi su bendrovės „flyLAL - Lithuanian Airlines“ generaliniu direktoriumi Tadu Pukšta, aptarė, kad nuo balandžio reikės padidinti viešojo transporto reisų skaičių iš Klaipėdos į Palangos oro uostą.

Anot vicemerės, iš kurorto į sostinę nuo balandžio bus galima nuskristi dukart per dieną, savaitgaliais planuojamas vienas reisas per parą.

REKLAMA

Kaip rašo „Klaipėda“, nuo vasario 16-osios dukart per savaitę: antradieniais ir šeštadieniais iš Palangos bus galima nuskristi į Oslą.

Tiesioginiam skrydžiui į Norvegijos sostinę jau galima užsisakyti bilietų.

Nuo gegužės iš Palangos bus galima tiesioginiais reisais nuskristi į Dubliną bei Stokholmą. Planuojami skrydžiai ir į Hamburgą.

Vigantas Danilavičius


Rašyti komentarą...
k
keliautojas is Klaipedos
2008-01-19 21:23:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai labai reikia sprendimu ir rezultatu. Teisybe- skraidau is Liepojos, o dazniausiai is Rygos. Vistiktai Airbaltic isvyste puiku tinkla i Rytus, nekalbant apie vakarus. Ryga - Baltijos hubas i rytus be kalbu.
Gal tai kas cia rasoma ir iseitis.
Bet nesitiki, kad suspesime i rytinius reisus - Brisueli,Amsterdama ir pan.
Beto, oras. Ka as siandien tureciau daryti, kai siaucia audra? Juk nesuveiktu schema - pratupeciau Palangoje, tad geriau - i Ryga arba automobiliu i Vilniu.
O formalumai - Palanga neberegistruoja valanda pries skrydi - to niekur nemaciau; vien delto verta i Liepoja. O Vilniuje reiktu vel visus saugumo filtrus praeiti?
Ne, ko gero jau automobiliu i Vilniu ar Liepoja, Ryga. Amzina atilsi, Palangos aerouoste. Verkiu, bet Tu man nebeegzistuoji.
Atsakyti
0

m
migle
2008-02-18 11:46:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekaip nerandu kaio uzsisakyti is palangos i norvegija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų