REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš prasidedant nesankcionuotai protesto akcijai, skirtai atkreipti valdžios dėmesį į per vieną naktį priimtą mokesčių reformą, pramonininkai susėdo už stalų nagrinėti parengto antikrizinio šalies gelbėjimo plano.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip tik šiuo metu vykstančiame konsultaciniame posėdyje jie nagrinėja, ar Vyriausybės pasirinktos programos įgyvendinimo priemonės tinkamos ūkiui gaivinti.

REKLAMA

Lietuvos pramonininkų konfederacijos Informacijos ir ryšių su visuomene departamento direktoriaus Mindaugo Puidoko teigimu, vadovaujantis Vyriausybės priimta programa yra ruošiamos konkrečios antikrizinio plano įgyvendinimo priemonės, svarstoma, ko turi būti imtasi, kad programa būtų įgyvendinta.

Nuo Vyriausybės parengto programos priemonių plano priklausys, kokios priemonės bus priimtos ir kaip jos bus įgyvendinamos, kurios sąlygos verslo ir pramonės padėtį šalyje, o taip pat nulems ekonominę ir socialinę padėtį Lietuvoje ateinančius ketverius metus.

Šiuo metu pranešimą skaito ir savo pastebėjimus išsako Sigitas Besagirskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos Finansų ir ekonomikos departamento direktorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų