Prie naujų automobilių - eilės

Pastaruoju metu Lietuvoje naujų automobilių pardavimas auga itin sparčiai, tad jų pardavėjams tenka iš anksto užsakyti kur kas daugiau mašinų nei ankstesniais metais, rašo "Lietuvos rytas".

Siūlo net primokėti

Įsigyti naują automobilį – ne tas pats, kas apsipirkti prekybos centre. Vairuotojams, užsigeidusiems naujutėlaite mašina tą pačią dieną išdidžiai išriedėti tiesiog iš salono, tenka karčiai nusivilti.
Norimos mašinos gali tekti laukti ir du mėnesius, ir pusę metų. Ypač jei tai – ką tik gamintojo pristatytas naujausio modelio automobilis.

Bendrovės „Vilniaus vista“ „Mazda“ pardavimo vadovas Aleksandras Petrovas teigė, kad lietuviai mėgsta naujus automobilių modelius.

Pasak A. Petrovo, šiuo metu jų klientai labai domisi naująja „Mazda CX-7“. Tiems, kurie užsigeidė šios mašinos šiandien, savo pirkinio teks laukti pusę metų. Yra tokių pirkėjų, kurie jaučiasi labai svarbūs. Jie siūlo sumokėti 10 tūkstančių litų daugiau, kad tik mašiną gautų kuo greičiau.

Anot jo, dvi dešimtys laimingųjų pirkėjų savo „Mazda CX-7“ sulauks dar šiemet. Tačiau kai kurie jų mašiną užsisakė jos nė nematę. Net 14 žmonių jau rezervavo mašiną ir yra pasiryžę jos laukti pusmetį.

Kiti modeliai taip pat pirkėjus pasiekia per keletą mėnesių. Naujojo „Nissan Qashqai“ taip pat tenka laukti 6-8 mėnesius. Kone pusmetį pirkėjams reikia laukti ir populiariųjų „Opel Corsa“, „Toyota Corolla“, „Dacia Logan“, ir netgi labai brangaus ir modernaus „Lexus LS600h“.

REKLAMA

Pardavėjai pripažįsta, kad kartais pirkėjai, sužinoję, kad mašinos, apie kurią jie svajoja, teks laukti pusmetį, eina į kitą saloną ir perka kitos markės automobilį.

Lietuviai dar nėra tokie ištikimi vienai markei.

Japoniškos keliauja ilgiau

Anot bendrovės „Veho“, importuojančios „Peugeot“ ir „Honda“ automobilius, generalinio direktoriaus Rimanto Damkausko, per kiek laiko pirkėjas gaus automobilį, priklauso nuo to, ko jis nori, ar jam reikia konkrečios spalvos ir komplektacijos mašinos.

Jeigu pirkėjas pageidauja tokios spalvos ir komplektacijos mašinos, kokios nėra sandėlyje, tai paprastai europietiško modelio jis sulauks po trijų, o japoniško ar korėjietiško – po penkių mėnesių, teigė R.Damkauskas.

Saulius Jarmalis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų