veho

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „veho“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „veho“.

„Mercedes-Benz“ koncepcija demonstruoja kaip atrodys naujos kartos CLA

„Mercedes-Benz“ pristatė taip vadinamą „prieš-serijinį“ automobilį CLA, kurio vienu įkrovimu nuvažiuojamas atstumas yra vienas didžiausių tarp serijiniu būdu gaminamų transporto priemonių ir didžiausias savo klasėje.
2023-09-16

„Mercedes-Benz“ pristatys elektrinį vilkiką su 600 kWh talpos baterija

„Mercedes-Benz eActros 300/400” Lietuvoje jau buvo įvertintas net 2 kategorijose, kaip geriausias elektrinis ir geriausias pristatymų sunkvežimis, o ilgų distancijų vilkikas „eActros 600” žada tapti naujos kokybės standartu tiek „Mercedes-Benz Trucks” elektrinių sunkvežimių modelių linijoje, tiek visame C02 neutraliame ekologiškų sunkvežimių parke. Naujas elektrinio sunkvežimio vardas ir jame esantis numeris atliepia 600 kilovatvalandžių akumuliatorių talpą.
2023-06-28

„Veho“ parduoda „Citroën“ prekybos verslą Baltijos šalyse

Suomijos kompanija „Veho“ parduoda savo estišką dukterinę įmonę „Veho Eesti AS“ įmonei „Auto-Bon Oy“, užsiimančiai „Citroën“ automobilių importu į Baltijos šalis bei „Citroën“ ir „Honda“ pardavimais Estijoje. Ši įmonė yra „Bassadone Automotive Nordic“ grupės dalis. Sandoris yra logiškas „Veho“ ėjimas įgyvendinant plėtros strategiją Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse, koncentruojantis į „Mercedes-Benz“ produktų vystymą.
2019-11-21

„Veho“ perka „Silberauto“ – „Mercedes-Benz“ importuotoją ir platintoją Estijoje bei Lietuvoje

Suomijos įmonė „Veho“ įsigyja Estijos įmonę „Silberauto“, kuri importuoja ir platina „Mercedes-Benz“ automobilius Lietuvoje bei Estijoje. Šis įmonės įsigijimas – nuoseklus žingsnis įgyvendinant „Veho“ strategiją, kurią taikant daugiausia dėmesio skiriama „Mercedes-Benz“ gaminių vystymui. „Silberauto“ vykdo veiklą Estijoje ir Lietuvoje: tai „Mercedes-Benz“ lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių importas, pardavimas ir aptarnavimas.
2019-09-18

Suomių „Veho“ perka „Silberauto“

Suomijos įmonė „Veho“ perka „Mercedes-Benz“ automobilių Lietuvoje ir Estijoje importuotoją ir platintoją „Silberauto“. Po įsigijimo, kurio vertė neatskleidžiama, „Silberauto“ tęs veiklą kaip atskira įmonė. Įmonės prekės ženklas ir veiklos vietos išliks nepakitę, teigiama „Veho“ pranešime. „Dabartinis sandoris yra nuoseklus žingsnis įgyvendinant mūsų strategiją ir tuo pačiu svarbus įvykis visame Šiaurės šalių sektoriuje.
2019-09-17

„ALT 2009“ parodoje pirmasis lietuviškas naujos kartos automobilis

Balandžio 25-26 dienomis Lietuvos parodų centre LITEXPO vyksiančios automobilių ir laisvalaikio transporto parodos „ALT 2009“ moto NESTOVĖK! JUDĖK! kviečia visus rinktis judrų gyvenimo būdą ir pristato ne tik automobilius, bet ir kitas aktyviam laisvalaikiui skirtas transporto priemones. Be to, paroda kviečia būti ne tik judriais, tačiau ir sąmoningais, draugiškais aplinkai piliečiais ir rinktis ekologiškas transporto priemones.
2009-04-23

„ALT 2009“ – išskirtinis dėmesys ekologiškiems automobiliams

Balandžio 25-26 dienomis Lietuvos parodų centre LITEXPO vyksiančios automobilių ir laisvalaikio transporto parodos „ALT 2009“ akcentas – ekologiškų automobilių ekspozicija „Žalioji linija“, kurią LITEXPO rengia kartu su SEB LIZINGAS. Ši ekspozicija pakvies lankytojus susipažinti su ateities kartų aplinkai nekenksmingais automobiliais ir dar kartą susimąstyti apie teršalų žalą gamtai ir sveikatai.
2009-04-21

Prie naujų automobilių - eilės

Pastaruoju metu Lietuvoje naujų automobilių pardavimas auga itin sparčiai, tad jų pardavėjams tenka iš anksto užsakyti kur kas daugiau mašinų nei ankstesniais metais, rašo "Lietuvos rytas".Siūlo net primokėtiĮsigyti naują automobilį – ne tas pats, kas apsipirkti prekybos centre. Vairuotojams, užsigeidusiems naujutėlaite mašina tą pačią dieną išdidžiai išriedėti tiesiog iš salono, tenka karčiai nusivilti.Norimos mašinos gali tekti laukti ir du mėnesius, ir pusę metų.
2007-10-04
Į viršų