REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Vairuotojai dažnai nesureikšmina padangų pirkimo – padangos keičiamos tada, kai jų protektoriaus gylis pasiekia minimalią reikalaujamą ribą, o perkant neatsižvelgiama į svarbiausias savybes. Nesunku pastebėti, kad padangų kainos yra labai įvairios – galite rasti R16 padangų tiek už 30, tiek už 300 eurų, o jų dizainas gali būti labai panašus. 

Vairuotojai dažnai nesureikšmina padangų pirkimo – padangos keičiamos tada, kai jų protektoriaus gylis pasiekia minimalią reikalaujamą ribą, o perkant neatsižvelgiama į svarbiausias savybes. Nesunku pastebėti, kad padangų kainos yra labai įvairios – galite rasti R16 padangų tiek už 30, tiek už 300 eurų, o jų dizainas gali būti labai panašus. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aukštos kokybės padangų gamintojai tuo užsiima jau dešimtis ar netgi daugiau nei šimtą metų, todėl jų gamyboje naudojamos laiko patikrintos technologijos ir atliekama gausybė įvairių bandymų. Ekonominės klasės padangų gamintojai dažnai tiesiog kopijuoja jau seniai gamyboje naudojamas technologijas ir metodus, o pačios įmonės dažniausiai yra ganėtinai naujos. Tačiau kuo skiriasi pigios ir brangios siūlomos padangos internetu ir ar verta taupyti perkant pigesnes?

REKLAMA

Ekonominės klasės padangos

Šios rūšies produkcija yra pati pigiausia. Nesitikėkite aukštos kokybės padangų už mažą kainą, kadangi pigių padangų gamintojai turėjo paaukoti tam tikras savybes, kad gamybos kaina būtų kuo mažesnė. Tačiau yra keletas privalumų, kuriuos gaunate rinkdamiesi ekonominės klasės padangas:

  • Žema kaina
  • Didelis pasirinkimas
  • Padangų kokybė puikiai tinka kasdieniam naudojimui

Žinoma, yra ir tam tikrų trūkumų. Anksčiau iš Kinijos į Europą buvo vežamos ir prastos kokybės padangos ir nežinomų gamintojų. Pasitaikydavo net ir tokių atvejų, kai padangos protektorius buvo padengiamas plonu kokybiško mišinio sluoksniu, kad atliekamų bandymų rezultatai būtų geri, tačiau tas sluoksnis toks plonas, kad nusidėvi per keletą savaičių ir atsiveria prastos kokybės mišinys. Tačiau tokių gamintojų produkcija nebėra įleidžiama į Europą ir netgi biudžetinės prekyboje esančios padangos puikiai tenkina daugelio vairuotojų poreikius.

REKLAMA
REKLAMA

Ekonominės klasės padangos dažnai užtikrina ganėtinai gerą sukibimą su keliu, tačiau jos gali būti triukšmingesnės. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į TREADWEAR (liet. Protektoriaus dėvėjimasis) žymėjimą – tai parodo, kaip greitai nusidėvi padanga, o bandymai yra atliekami nepriklausomų įmonių. Kuo skaičius didesnis, tuo ji lėčiau dėvisi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Premium klasės padangos

Tai yra brangesnės padangos, kurių kainoje atsispindi ilga gamintojo patirtis ir laiko patikrinti padangų gamybos metodai. Šioje klasėje siūloma produkcija iš puikiai žinomų gamintojų, kaip Michelin, Pirelli, Dunlop, Goodyear, Continental ir t.t. Premium padangas rinktis verta, nes:

  • Užtikrina geriausią sukibimą
  • Žemas triukšmo lygis ir gera ekonomija
  • Lėčiau dėvisi

Brangios padangos yra gaminamos taip, kad jos tenkintų visus vairuotojų lūkesčius. Per daugelį metų šie gamintojai yra išradę ir įtvirtinę savo technologijas, kurių dėka padanga gali užtikrinti puikų sukibimą stabdant šlapiu asfaltu, būti tyli, užtikrinti gerą ekonomiją ir tarnauti ilgiau nei ekonominės klasės produkcija.

REKLAMA

Pasaulyje yra daug premium klasės padangų gamintojų, todėl visada išlaikoma aukšta konkurencija – net ir pačios geriausios padangos yra nuolat tobulinamos ir atnaujinamos, kad tik būtų išsaugomas aukštas gamintojo vardas.

Kurias padangas rinktis?

Skirtumas tarp ekonominių ir premium padangų yra didelis, tačiau tai nereiškia, kad pigios padangos yra niekam tikusios. Abi rūšys turi niuansų, tačiau kai kuriems vairuotojams premium padangos tiesiog nėra būtinos.

REKLAMA

Ekonominės klasės padangos puikiai tiks miesto vairuotojams arba tiems, kurie važiuoja retai arba trumpais atstumais. Galima pastebėti, kad pigios padangos dažnai nėra skirtos didžiuliams greičiams, todėl jos nėra pats geriausias pasirinkimas sportiniams automobiliams.

Premium klasės padangos yra sukurtos taip, kad patenkintų kiekvieną – tiek eilinį miesto vairuotoją, tiek greičio mėgėją, kuris savaitgaliais apsilanko lenktynių trasoje, todėl nėra būtinos kiekvienam.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir išsirinkti naujas vasarines bei žiemines padangas savo automobiliui. Čia siūlomos tiek naujos, tiek restauruotos padangos internetu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų