padangos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „padangos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „padangos“.

Šito po skyrybų nesitikėjo: kažkas vis apgadina automobilį – pasakė, kas gresia ir ką daryti

Daugeliui atrodo, kad radus įbrėžimą ant automobilio, subadytas padangas ar kitas tyčinio vandalizmo žymes, į policiją kreiptis neverta, mat nebus įmanoma įrodyti, kas tą padarė. Vis tik specialistai pataria kiekvieną tokį įvykį fiksuoti, kitaip tikrai nepavyks atgauti pinigų už patirtą žalą. Vienoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje moteris papasakojo, kad, prasidėjus skyrybų procesui su vyru, jau trečią kartą tenka keisti automobilio padangas, nes jose būna vinių.
2024-06-15

Įspėja visus Lietuvos vairuotojus: už 1 veiksmą gresia kelių tūkstančių bauda

Aplinkosaugininkai primena nemesti senų padangų bet kur, nes jos teršia aplinką. Už šį veiksmą gresia piniginė bauda. Jei kyla klausimas, kur galima palikti senas padangas – jas gyventojai keisdami gali nemokamai palikti autoservise – tiek padangų, kiek jų yra keičiama. Kelių eismo taisyklės numato, kad su vasarinėmis padangomis galima važiuoti jau nuo balandžio 1-osios, o nuo balandžio 10 dienos draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis.
2024-05-05

Juodų dūmų stulpas Pasvalio rajone: liepsnoja ferma ir padangų krūva

Antradienio popietę – didelis gaisras Pasvalio rajone, Raubonių kaime. Dega ferma ir senų padangų krūva. Pranešimo apie įvykį ugniagesiai sulaukė 14 val. 29 min. Apie 16 val. 30 min. gaisras lokalizuotas. Kaip naujienų portalui tv3.lt patvirtino PAGD atstovai, gyvuliai iš fermos buvo sėkmingai išvaryti. Nukentėjo ugniagesys Pirminiais duomenimis, nukentėjo ugniagesys – nualpo gaisro vietoje. Gaisro priežastis aiškinasi teisėsauga.

Įspėja vairuotojus: vos už 1 veiksmą keičiant padangas – bauda

Aplinkosaugininkai primena nemesti senų padangų bet kur, nes jos teršia aplinką. Priešingu atveju, gali grėsti baudos. Gyventojai keisdami padangas autoservise gali nemokamai palikti tiek padangų, kiek jų keičiama. Kelių eismo taisyklės numato, kad su vasarinėmis padangomis galima važiuoti jau nuo balandžio 1-osios, o nuo balandžio 10 dienos draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis.
2024-04-25

Pamatęs, kas vyksta miške, Olegas nebegali tylėti: parodė visiems

Kazlų Rūdos savivaldybėje esančiame miške, Kazlų Rūdos miesto gyventojas ir neetatinis aplinkos apsaugos inspektorius Olegas Pažėra pasibaisėjo žmonių elgesiu – miške paliktomis įvairiomis atliekomis. Olegas nemažai laiko praleidžia gamtoje, todėl nuolat randa žmonių paliktų daiktų: automobilio padangų, televizorių, šiukšlių, neseniai rado ir šaldytuvą.
2024-04-11

Svarbi žinia vairuotojams: už 1 veiksmą – bauda iki kelių tūkstančių eurų

Prasidėjus padangų keitimo metui skubame įsigyti ir pasikeisti padangas į naujas, tačiau ar visi susimąstome, kur nukeliaus senosios, naudoti nebetinkamos padangos? Nors įsigydami naujas padangas vairuotojai susimoka ir už senų padangų atliekų surinkimą ir tvarkymą, kasmet vis dar surenkama šimtai tonų į aplinką išmestų senų padangų.
2024-04-06

Padangų slėgio davikliai: Kodėl jie gendai ir ar brangu juos pakeisti?

Kiekvienais metais į automobilius diegiamos labiau arba mažiau pastebimos naujovės, kurios padeda pagerinti automobilio saugumą, sumažina apetitą degalams arba leidžia technologijoms sklandžiau veikti tarpusavyje. Jeigu reikėtų įvardinti vieną svarbiausių priedų, kuris buvo pradėtas diegti į visus naujus automobilius, juo neabejotinai taptų padangų slėgio davikliai.
2024-04-03

Skubiai įspėja vairuotojus: už 1 veiksmą gali tekti susimokėti tūkstančius

Aplinkosaugininkai primena nemesti senų padangų bet kur, nes jos teršia aplinką. Gyventojai keisdami padangas autoservise gali nemokamai palikti tiek padangų, kiek jų keičiama.  Kelių eismo taisyklės numato, kad su vasarinėmis padangomis galima važiuoti jau nuo balandžio 1-osios, o nuo balandžio 10 dienos draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis.
2024-04-03

Lietuvoje leidžiama važiuoti vasarinėmis padangomis

Nuo pirmadienio, balandžio 1-osios, Lietuvoje oficialiai leidžiama žiemines padangas pakeisti vasarinėmis. Tam vairuotojai turi dešimt dienų. Balandžio 10 dieną įsigalios draudimas važiuoti žieminėmis dygliuotomis padangomis.  Pagal nustatytą tvarką, nuo balandžio 10 iki lapkričio 10 dienos leidžiama važiuoti tik vasarinėmis, universaliomis arba žieminėmis padangomis. Draudžiama važiuoti dygliuotomis padangomis. Lietuvoje padangas reikia keisti du kartus per metus – keičiantis sezonams.
2024-04-01

Atėjęs į mišką Olegas nustėro: toks radinys veria širdį

Kazlų Rūdos savivaldybėje esančiame miške, Kazlų Rūdos miesto gyventojas ir neetatinis aplinkos apsaugos inspektorius Olegas Pažėra rado žmonių paliktas automobilio padangas.  „Ne tik žvėrys meta kailį, bet...“, – socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Miško radiniai“ juokauja O. Pažėra.   Susisiekus su Olegu, pavyko sužinoti, kad vyras nemažai laiko praleidžia gamtoje, tad taip rado ir šiuos žmonių paliktus daiktus.
2024-03-18
REKLAMA
REKLAMA

Vaizdelis prie kapinių kėdainiečius paliko be žado: tokio elgesio nesupranta

Nors iki pavasarinio automobilių padangų keitimo sezono dar visas mėnuo, tačiau tvarkdariai jau skundžiasi, kad gamta teršiama senomis ir nereikalingomis padangomis. Prieš keletą dienų pastebėta nemažai padangų ne tik garažų bendrijų prieigose, bet net ir šalia Kauno gatvės kapinių esančiame pušynėlyje. Apie išmestas padangas miesto seniūniją informavo jas pastebėję Kauno gatvės gyventojai.
2024-02-23

Padangų gamybos gigantai vienija jėgas dėl ekologijos

Prieš metus du didžiausi pasaulyje padangų gamintojai - „Bridgestone“ ir „Michelin“ - paskelbė apie bendrą tikslą - sukurti pasaulinius standartus, kuriais vadovaujantis būtų padidintas žiedinės gamybos principų panaudojimas padangų pramonėje. Tai leistų padidinti perdirbtų medžiagų ir suodžių antrinį pritaikymą gaminant padangas bei visapusiškai sumažinti poveikį aplinkai.
2023-11-09

Kreipiasi į Lietuvos vairuotojus: tam padaryti liko 3 dienos

Iki lapkričio 10 d. visi transporto priemonių vairuotojai turi pasikeisti vasarines padangas į žiemines. Už netinkamą padangų naudojimą skiriama bauda nuo 30 Eur iki 40 Eur. Lapkričio mėnesį draudžiama eksploatuoti su vasarinėmis padangomis mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius, jeigu bent dalis važiuojamosios dalies, kuria važiuojama, yra apsnigta ar apledėjusi. Visiškai naudoti vasarines padangas draudžiama gruodžio–vasario mėnesiais.
2023-11-08

Kreipiasi į visus Lietuvos vairuotojus: nepamirškite padaryti 1 veiksmo

Atšalus orams, norint užtikrinti savo, artimųjų ar kitų eismo dalyvių saugumą, reikia vasarines automobilio padangas pakeisti žieminėmis. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba praneša, į ką svarbu atkreipti dėmesį, prieš keičiant padangas.  „Nepamirškite pasikeisti padangų iki lapkričio 10 dienos. Štai į ką svarbu atkreipti dėmesį“, – rašoma socialinio tinklo „Facebook“ Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos puslapyje.
2023-11-03

Įspėja padangas besikeičiančius lietuvius: už 1 klaidą – kelių tūkstančių bauda

Prasidėjus padangų keitimo metui Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad gyventojai šias atliekas gali priduoti ir nemokamai. Pavyzdžiui keičiant padangas autoservise galima nemokamai palikti tiek padangų, kiek keičiama.
2023-10-23

Prasidėjo padangų keitimo sezonas: štai, kaip jas priduoti nemokamai

Prasidėjus padangų keitimo metui Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad gyventojai šias atliekas gali priduoti ir nemokamai. Pavyzdžiui keičiant padangas autoservise galima nemokamai palikti tiek padangų, kiek keičiama.
2023-10-23

Vairuotojams – bauda iki 40 eurų ir pavojai: įspėja, ką atšalus orams turi padaryti kiekvienas

Lietuvoje artėjant žiemos laikotarpiui, kiekvienas vairuotojas dar rudenį privalo neužmiršti atlikti svarbios pareigos – pasikeisti vasarines padangas. Tačiau specialistai ir pareigūnai atkreipia dėmesį, kad svarbu ne tik pakeisti padangas, bet ir atlikti papildomų užduočių. Automobilio priežiūra ir tinkamas eksploatavimas su žieminėmis padangomis gali užtikrinti saugumą kelyje. Tačiau kai kurie vairuotojai tam neskiria pakankamo dėmesio.
2023-10-18

Perdirbtos padangos virto žaidimų aikštelės danga – aiškinasi, ar tai tikrai saugu

Pamiškėse ar upėse išmetamos padangos vis dar yra didžiulė problema. Kaune gamtos mylėtojai sutvarkę vieną upeliuką, iš jo ištraukė šimtus padangų. Jas perdirbusi įmonė pagamino dangą sporto aikštelei ir įrengė ją parke. Pavasarį kauniečiai, pamatę Amalės upelį, buvo šokiruoti – jis virto padangų sąvartynu.

Išradingumui ribų nėra: cigarečių kontrabandą paslėpė dviračio padangose

Raigardo kelio posto muitinės pareigūnai trečiadienį sulaikė cigarečių kontrabandą, slėptą dviračio padangose. Kaip pranešė Kauno teritorinė muitinė, patikrinę iš Baltarusijos atvykusio piliečio dviračio padangas, jose pareigūnai rado kontrabandinių cigarečių. Iš Baltarusijos per Raigardo kelio postą į Lietuvą dviračiu atvažiavęs Baltarusijos pilietis deklaravo, kad draudžiamų, ribojamų ar apmokestinamų prekių bei daiktų neveža.

Keičiame automobilio padangas – kaip patikrinti matmenis?

Kai ateina laikas keisti automobilio padangas, pirmoji užduotis – pasirinkti tinkamas padangas. Tačiau tam svarbu žinoti kokių matmenų padangos reikalingos konkrečiai transporto priemonei. Kaip vis dėl to suprasti ant padangų esančius žymėjimus, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti sudėtingi? Panagrinėkime. Žymėjimai ant padangos profilio Automobilių remonto paslaugų paieškos platformos Motointegrator.
2023-09-04

Muitininkų laimikis: lietuvių automobilyje rado cigarečių „prifarširuotus“ atsarginius ratus

Du Lietuvos piliečiai į lengvųjų automobilių atsarginius ratus prisikišę baltarusiškų cigarečių – kiekvienas už daugiau kaip tūkstantį eurų – bandė jas pravežti į Lietuvą, praneša Mutinės departamentas. Kontrabandinės atsargos atsarginiuose ratuose baltarusiškų cigarečių vežėjams pridarė ne tik gėdos, bet ir nuostolių.

„Formulės 1“ Venrgijos etape bus išbandytas naujas kvalifikacijos formatas

„Formulės 1“ per Vengrijos etapo lenktynes išbandys naujas „alternatyvaus padangų paskirstymo“ taisykles. Šeštadienio valandos trukmės sesijoje komandos ir vairuotojai negalės laisvai rinktis padangų, o bus nustatytos privalomos padangos kiekvienam kvalifikacijos segmentui. Jei per sesiją trasa bus sausa pirmame etape bus galima naudoti tik kieto tipo padangas, antrame – vidutinio kietumo padangas, o trečiame – tik minkšto tipo padangas.
2023-07-19

„Michelin“ aktyvus Rusijoje pardavė vietinei bendrovei

Viena pirmaujančių pasaulyje padangų automobiliams gamintojų – Prancūzijos „Compagnie Generale des Etablissements Michelin“ penktadienį paskelbė aktyvus Rusijoje pardavusi vietinei bendrovei „Power International Tyres“, Rusijoje platinančiai įvairių prekės ženklų padangas.
2023-05-26

Italijos padangų gamintojos „Pirelli“ pelnas pernai išaugo trečdaliu

Italijos padangų gamintoja „Pirelli & C S.p.A.“ grynąįį pelną 2022-aisiais, žaliavų kainų šuolio fone, padidino 35,5 proc. iki 435,9 mln. eurų. Produkcijos kainų didinimas lėmė įplaukų augimą 21,4 proc. iki 6,616 mlrd. eurų. Pelno iki mokesčių ir palūkanų (EBIT) marža siekė 14,8 proc., pranešė bendrovė. Šiemet „Pirelli“ iki 6,6 mlrd. eurų įplaukų, 14-14,5 proc. EBIT maržos. „Pirelli“ rinkos kapitalizacija nuo šių metų pradžios padidėjo beveik 13 proc. iki apytikriai 4,7 mlrd. eurų.
2023-04-06

Įspėja vairuotojus: už 1 klaidą bauda gresia nuo 30 iki 4,3 tūkst. eurų

Nuo balandžio 1 d. jau galima važinėti vasarinėmis padangomis, o iki balandžio 10 d. jas pasikeisti turės visi vairuotojai. Aplinkos ministerija primena, kad gyventojai senas padangas gali nemokamai palikti techninės priežiūros ir remonto paslaugų įmonėse, padangų parduotuvėse, nugabenti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles. Raginame būti sąmoningais, nes kasmet vien tik miškuose surenkama šimtai tonų nebetinkamų naudoti padangų, kurios teršia aplinką.
108 2023-04-03

Vairuotojus įspėja: už nevienodas padangas – bauda iki 100 eurų

Nuo šeštadienio Lietuvoje didinamas maksimalus leistinas greitis pagrindiniuose šalies keliuose, įsigalioja leidimas važinėti vasarinėmis padangomis. Tiesa, primenama, kad už nevienodas padangas gali būti skiriama bauda. Automagistralėse lengviesiems automobiliams nuo balandžio 1-osios iki spalio pabaigos galima važiuoti ne didesniu kaip 130 kilometrų per valandą (km/h) greičiu, o greitkeliuose – ne didesniu kaip 120 km/h greičiu.
57 2023-04-01

Automagistralėse ir greitkeliuose – didesnis greitis, leidžiamos vasarinės padangos

Nuo šeštadienio Lietuvoje didinamas maksimalus leistinas greitis pagrindiniuose šalies keliuose, įsigalioja leidimas važinėti vasarinėmis padangomis. Automagistralėse lengviesiems automobiliams nuo balandžio 1-osios iki spalio pabaigos galima važiuoti ne didesniu kaip 130 kilometrų per valandą (km/h) greičiu, o greitkeliuose – ne didesniu kaip 120 km/h greičiu.
2023-04-01

Nuo rytojaus keičiasi sezoniniai KET reikalavimai: pasirūpinkite padangomis ir tinkamu greičiu

Lietuvos automobilių kelių direkcija primena apie kelių eismo taisyklių reikalavimus dėl padangų ir greičio šalies keliuose šiltuoju sezonu – nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. Nuo rytojaus, balandžio 1 d., keičiasi leidžiamas greitis automagistralėse ir greitkeliuose. „Nuo balandžio 1 d. lengvaisiais automobiliais, krovininiais automobiliais, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t, motociklais ir triračiais automagistralėse leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 130 km/val.
2023-03-31

Policija perspėja vairuotojus: artėja svarbi data

Policija perspėja vairuotojus, kad netrukus reikės keisti padangas. Vietoje žieminių ir dygliuotų padangų vairuotojai privalės užsidėti vasarines padangas. Priminimu vairuotojams socialiniuose tinkluose pirmadienį pasidalijo Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. „Nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. Lietuvoje draudžiama važiuoti su dygliuotomis padangomis. Vasarinių padangų sezonas nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d.“ – primena pareigūnai.
Aktualijos 2023-03-20

Užstato mokestis ir padangomatai Lietuvoje: ar padangas tvarkysime panašiai kaip gėrimų tarą?

Lietuvoje svarstant įvesti naują mokestį už padangų pridavimą stambiagabaričių atliekų aikštelėse, anksčiau buvo užsiminta ir apie idėją taikyti užstato mokestį jas įsigyjant. Taip pat siūlyta įrengti vadinamuosius padangomatus, kur žmonės galėtų atgauti savo užstato metu sumokėtus pinigus.
2023-03-15

Vasarą nevažinėkite su žieminėmis padangomis: paaiškino, kodėl

Yra daugybė priežasčių, kodėl žiemines padangas geriausia naudoti tik žiemos sezonu. Jos pagamintos iš specialaus minkšto gumos mišinio ir turi unikalų protektoriaus raštą, o tai užtikrina geriausią sukibimą su sniegu ir apledėjusiu keliu. Taip pat jos geriausiai rieda esant žemai temperatūrai. „Inter Cars Lietuva“ padangų skyriaus vadovo Dmitrijaus Murnikovo teigimu, iš minkšto gumos mišinio pagamintos žieminės padangos važiuojant šiltu asfaltu dyla daug greičiau.
2023-03-10

Kuriamas asfalto mišinys su padangų guma

Įsigaliojo sutartis sukurti Lietuvos klimatinėms sąlygoms tinkamus asfalto mišinius, panaudojant perdirbtų padangų gumą, ir nustatyti jų eksploatacines savybes, siekiant įvertinti tolesnio panaudojimo galimybes. Ieškodama technologinio sprendimo perdirbtų padangų gumos produktų realizavimui valstybinės reikšmės kelių asfalto mišiniuose, Lietuvos automobilių kelių direkcija vykdo inovatyvius tyrimus, rašoma pranešime spaudai.
2023-02-09

Vaida Klizaitė-Jasaitienė rado savo automobilio pradurtas padangas: nuo vandalo nukentėjo ne pirmą kartą

Verslininkė bei buvusi krepšininko Simo Jasaičio žmona – Vaida Klizaitė-Jasaitienė – susidūrė su nemaloniu incidentu. Moteris socialiniame tinkle paviešino, jog kažkas keturias jos automobilio padangas pradūrė peiliu. Buvusi grožio konkurso dalyvė socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti prapjautos padangos. Tiesa, moteris socialiniame tinkle taip pat teigė, kad tai nėra pirmas kartas, kuomet ji susiduria su tokia situacija.
2023-01-14

Utenoje stovėjimo aikštelėje pradurtos 33 padangos

Utenoje rastos pradurtos sunkvežimiams skirtų puspriekabių 33 padangos. Kaip pranešė policija, pradurtos padangos rastos ketvirtadienį, apie 9 val., automobilių stovėjimo aikštelėje, Molėtų gatvėje. Įmonei padaryta 6,6 tūkst. eurų žala.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Neapsigaukite ir jūs: kaip automobilių servise paima daugiau pinigų, nei priklauso

Kiekvienas vairuotojas jau netrukus kelyje privalės važinėti tik su žieminėmis padangomis, tačiau dalis autoservisų gudrauja. Už senų, sudėvėtų padangų grąžinimą reikalauja susimokėti, tačiau tą turėtų daryti nemokamai. Kaip ir kiekvienais metais, iki lapkričio 10 d. vairuotojai turi pakeisti vasarines padangas į žiemines, o jeigu senos padangos kitą sezoną nebebus tinkamos naudoti, jas galima palikti tiesiog autoservise. Visgi vilniečiui Aurimui (tikrasis vardas redakcijai žinomas – red.
2022-10-28

Perspėja dėl padangų keitimo: vairuotojams tai būtina žinoti

Kaip ir kasmet iki lapkričio 10 d. vasarines padangas reikės pakeisti žieminėmis. Aplinkos ministerija primena, kad nebetinkamos naudoti padangos yra aplinką teršiančios atliekos, todėl jas būtina tinkamai sutvarkyti. Gyventojai senas padangas gali nemokamai palikti techninės priežiūros ir remonto paslaugas teikiančiose įmonėse,  padangų parduotuvėse ar  didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.
2022-10-24

Nepraleiskite: daugiau nei milijonas gyventojų keis padangas – atskleidė, kaip sutaupyti dvigubai

Jau visai čia pat laikas, kai daugiau nei milijonas Lietuvos vairuotojų skubės keisti savo automobilių padangas į žiemines. Palyginti su pernai, padangų keitimas pabrango. Kur dešimtadaliu, o kur penktadaliu. Tų pačių paslaugų kainos smarkiai skiriasi ne skirtinguose autoservisuose, bet ir skirtinguose miestuose. Štai iš Viliuje gyvenančių vairuotojų servisai už paslaugą prašo per 60 eurų, kiek toliau, mažesniuose miestuose už tą patį žmonės mokės ir dvigubai pigiau – apie 30 eurų.

Vairuotojai moka daugiau: štai kiek pabrango padangų pardavimas, keitimas ir perdirbimas

Naujos, kokybiškos, žieminės padangos šiemet, lyginant su 2021-aisiais, pabrango. Dėl didėjančių energijos kaštų bei kitų sąnaudų brangsta ir senų, nebetinkamų naudoti padangų perdirbimas, rašoma pranešime spaudai. Vis tik ekspertai pastebi, kad nepaisant aplinkybių, vairuotojai išlieka atsakingi ir rizikuoti savo saugumu kelyje nelinkę. Naujomis padangomis šiais metais domėtis pradėta anksčiau, o nudėvėtos labai noriai atiduodamos perdirbimui.
2022-10-19

Padangų gamintoja „Michelin“ traukiasi iš Rusijos

Prancūzijos „Compagnie Generale des Etablissements Michelin“, viena didžiausių pasaulyje automobilių padangų gamintojų, sustabdžiusi veiklą Rusijoje, galutinai iš šios šalies pasitrauks iki šių metų pabaigos, perduodama verslą vietos investuotojams. Pagrindine sprendimo atsisakyti veiklos Rusijoje priežastimi „Michelin“ nurodė tiekimo grandinės problemas.
2022-06-28

Tauragėje suniokotas prabangus „Mercedes-Benz“: automobilį rado su skylėmis durelėse, nuleistomis padangomis

Šįryt į policijos pareigūnus kreipėsi apynaujo „Mercedes Benz“ automobilio savininkas, pastebėjęs, kad jo transporto priemonė smarkiai nuniokota. Pranešimas apie suniokotą automobilį gautas 8.46 val. Vasario 16-osios gatvės 5 namo kieme stovėjusios transporto priemonės savininkas, 44-erių vyras, ryte rado savo mašiną su nuleistomis padangomis, subraižytą aštriu daiktu. Buvo matyti ir skylės durelėse. Vyras po nakties rado sugadintą automobilį.
Kriminalai 2022-06-08

Alytuje – didelis gaisras: užsidegė šalia „Ekologistikos“ įmonės esantis pastatas

Bendrasis pagalbos centras praneša, kad sekmadienį Alytuje gaisras kilo Pramonės g. 1, veržiasi dūmai. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos atstovas patikslino informaciją ir teigė, kad užsidegė šalia „Ekologistikos“ esantis pastatas. Kaip teigiama pranešime, apie gaisrą buvo pranešta 15.44 val. „Pirminiais duomenimis dega šiukšlės. Patalpos stipriai uždūmintos, negalima pasakyti, kokios tos šiukšlės.

Prasidėjęs padangų keitimo sezonas augina atliekų kalnus net kapinėse: įspėja apie tūkstantines baudas

Prasidėjęs padangų keitimo sezonas augina atliekų kalnus jau ne tik pamiškėse, kenčia net kapinės. Bent jau tuo skundžiasi artimųjų kapus Karveliškėse lankantys žmonės, senų padangų kalną aptikę vidury kapinių stūksančiame apleistame pastate. Vilniaus savivaldybė tik TV3 žurnalistų remiama prie sienos pažėrė pažadų, esą netrukus ir padangų neliks, ir apleistas, kapinių lankytojų gyvybei grėsmę keliantis pastatas, bus nugriautas.
2022-04-17

Vairuotojams nepatiks: padangos gali brangti net ne sykį – ir balandį, ir gegužę

Nors naktimis dar spaudžia šaltukas, o kartais ir snaigės skraido, jau nuo rytojaus galima važinėti vasarinėmis padangomis. Nemažai vairuotojų leistinos datos nė nelaukia, mašinas perauna jau šiandien. Tiesa, kaip ir maisto parduotuvėse, taip ir servisuose – už viską teks mokėti brangiau. Ratų montavimas jau pabrango dešimtadaliu, o dar labiau pinigines patuštinti teks tiems, kuriems reikia ir naujų padangų.

Įspėja dėl padangų keitimo: privalu žinoti 3 taisykles

Artėjant žieminių padangų į vasarines keitimo sezonui, dalinamės patarimais, kaip vairuotojams išlikti draugiškiems aplinkai. Lietuvoje registruota daugiau kaip 1,6 mln. lengvųjų (M1 klasės) automobilių ir beveik visi jie rieda šalies keliais. Įprastai padangos, priklausomai nuo jų kokybės, tarnauja keturis sezonus, o keičiamos dukart per metus. Kelių eismo taisyklės numato prievolę žiemines padangas pasikeisti į vasarines nuo balandžio 1 dienos iki balandžio 10-osios.
2022-03-31

Liko diena iki termino pasikeisti automobilio padangas į žiemines: vairuotojai prie servisų laukia gyvose eilėse

Paskutinės minutės sindromas ir vėl kamuoja tautiečius, padangas į žiemines nusprendusius pasikeisti likus vos dienai iki termino – lapkričio 10-osios. Servisai tiesiog užgulti, vairuotojai gyvose eilėse laukia net ir dvi su puse valandos, o jose stovėti nenorintys vizito gali tikėtis ir po savaitės ar dviejų. Policija primena, kad nepasikeitę padangų vairuotojai rizikuoja gyvybe, gresia ir netekti techninės apžiūros talono ir susimokėti baudą.
Aktualijos 2021-11-09

Padangų keitimo bumas įsibėgėja: eilėse gali tekti laukti ir dvi savaites

Įsibėgėjo automobilių padangų keitimo sezonas - Klaipėdos autoservisai tiesiog užkišti: norint pasikeisti automobilių padangas iš vasarinių į žiemines, eilėje gali tekti laukti ir porą savaičių. Pastebima ir tai, kad kilo ne tik padangų montavimo kainos, bet ir brango pačios padangos, tad norintiesiems pasiruošti savo automobilį šaltajam sezonui šiemet tenka labiau paploninti piniginę.

Vairuotojai tuština pinigines: brangsta padangos, jų keitimas

Norint pasikeisti automobilių padangas iš vasarinių į žiemines, ne tik tenka laukti ilgose eilėse, bet ir daugiau sumokėti  – kilo ne tik padangų montavimo kainos, bet ir brango pačios padangos, medžiagos, trečiadienį rašo „Vakarų ekspresas“.  „Jei atvyksta su visureigiu ar didesnio diametro padangų automobiliu, tada kaina gali pakilti ir iki 40 ar 60 eurų. Kuo didesni ratai, tuo didesnė ir kaina. Viena nauja žieminė padanga pabrango vidutiniškai apie 20 eurų.
2021-11-03

Pasaulyje – žieminių padangų stygius: nesuskubę gali norimų padangų negauti

Pasaulinė žiniasklaida jau nuo rugpjūčio mėnesio skambina varpais apie galimą žieminių padangų deficitą, kuris, vietinių padangų prekeivių ir platintojų nuomone, palies ir Lietuvą. Pandemija padarė milžinišką neigiamą įtaką padangų rinkai: žaliavų trūkumas, tarptautinių krovinių pervežimo brangimas lemia skirtingų padangų rūšių trūkumą bei kainų augimą.  „Šiuo metu paklausa Lietuvoje pasiūlos dar neviršija, bet toks scenarijus tikrai galimas.
2021-09-29

Kelyje prakiuro padanga? Parodė, ką daryti, jei neturite atsarginio rato

Netikėtai kelyje prakiurusi padanga – nemaloni situacija, su kuria bent kartą gyvenime yra susidūręs kiekvienas ilgesnį laiko tarpą vairuojantis žmogus. Tačiau ką daryti tokiais atvejais, jei šalia savęs neturite atsarginio rato, domėjosi TV6 laida „Gazas dugnas“. Vienas būdų, kuriuo galima greitai sutaisyti padangą – pasinaudoti guminiu kaiščiu. Tiesa, norint pasinaudoti šiuo būdu, bagažinėje taip pat reikės vežiotis pompą.
2021-09-12

Gaisras padangų perdirbimo įmonėje: specialistai atliks neplanuotą patikrinimą

Po savaitgalį Zarasuose kilusio gaisro padangų perdirbimo įmonėje „Torgita“ bus atliekamas neplaninis patikrinimas, pirmadienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas. Pasak pranešimo, įmonėje degė gamybos produkcija – gumos granulės. Departamentas informuoja, kad aplinkosaugininkai paėmė oro mėginius lakiųjų organinių junginių tyrimams. Taip pat tyrimams paimti ir nuotekų mėginiai, kad būtų nustatytas gaisrui gesinti naudoto vandens užterštumas.
Aktualijos 2021-07-26
Į viršų