Prekybos tinkle „Lidl“ pradedamos diegti savitarnos kasos

Vieninteliame iš didžiųjų prekybos tinklų iki šiol klientai buvo aptarnaujami tik gyvai su kasininkais. Tačiau plėtrą Lietuvoje tęsianti vokiško kapitalo bendrovė jau ima diegti savitarnos kasas, rašoma jos pranešime žiniasklaidai.

5

Pirmosiomis tokio tipo kasomis bus galima pasinaudoti jau nuo lapkričio 20 dienos Vilniuje, Žemaitės g. 16 esančioje parduotuvėje. Netrukus tokio tipo kasos pradės veikti ir G9 prekybos centre Vilniuje įsikūrusioje „Lidl“ parduotuvėje. Savitarnos kasų plėtra bus nuosekliai tęsiama ir ateityje. 

„Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius ir apsipirkimo patogumą, pradedame diegti savitarnos kasų zonas. Tokio tipo kasos „Lidl“ parduotuvėse atsiras palaipsniui, pirmiausiai jos bus įdiegtos tose parduotuvėse, kur greito atsiskaitymo galimybė šiuo metu yra reikalingiausia ir fiksuojamas didesnis srautas pirkėjų, atsiskaitinėjančių banko kortele.

Šiuo metu pirkėjų aptarnavimo patogumas ir greitis įgyja vis didesnę reikšmę, o atsiskaitymas banko kortele – auga. Diegdami savitarnos kasas norime pirkėjams pasiūlyti dar patogesnį ir greitesnį apsipirkimo procesą“, – pranešime cituojamas „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lidl savitarnos kasos

Vilniuje, Žemaitės g. 16 esančioje „Lidl“ parduotuvėje iš viso veiks šešios savitarnos kasos, jos bus integruotos vietoj dviejų standartinių kasų. Viso nuo šiol šioje parduotuvėje pirkėjai galės pasinaudoti dvylika kasų. G9 esančioje „Lidl“ parduotuvėje savitarnos kasų zona bus įrengta vietoj šiuo metu veikiančių greito aptarnavimo kasų. 

Siekiant užtikrinti, kad atsiskaitymas už pirkinius savitarnos kasose būtų kiek įmanoma greitesnis, „Lidl“ savitarnos kasose bus galima atsiskaityti tik banko arba dovanų kortele. 

Savitarnos kasose įdiegta paprastai ir lengvai suprantama sistema, kuri pirkėjams leis greitai ir patogiai apsipirkti. Aiški paieškos sistema leis nesunkiai sistemoje susirasti perkamus vaisius, daržoves, kepinius ar riešutus. Savitarnos kasų zonoje taip pat visada bus konsultantas, kuris esant reikalui padės naudotis savitarnos kasomis, patvirtins prekes su apribojimais ir užtikrins, kad apsipirkimas savitarnos kasose vyktų sklandžiai.

Pirkėjų patogumui prie kiekvienos savitarnos kasos bus galima įsigyti maišelių prekėms susidėti, savitarnos zonoje taip pat bus stendai su greito apsipirkimo prekėmis, spaudos leidinių stovas.


Rašyti komentarą...
p
pirkėja
2020-11-20 10:42:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagaliau!!!
Atsakyti
-3

1
123
2020-11-20 10:56:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savitarna turetu buti taip paimi preke is lentynos ir iskarta turetu automatiskai matyti sistema kas per preke eini pro vartus korta pakisi ir iseini arba grynus idedi o cia patc turi nuskenuoti patc deliuoti is vienos vietas I kita nesamones kiek laiko uzima tai prekes dar turetu buti pigesnes nes as atlieku pardavejos dar darba plius
Atsakyti
-5

A
Aaa
2020-11-20 11:28:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Glusiau prapusk
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų