lidl lietuva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lidl lietuva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lidl lietuva“.

Atsiskaitote grynaisiais pinigais? Nenustebkite, jei kasininkas sumokėti eurais neleis

Lietuviai grynųjų pinigų neišsižada, o kupiūromis dažniau ar rečiau atsiskaitinėja beveik visi. Tačiau kartais dėl to kyla iššūkių prekybininkams – jiems kasoje pritrūksta pinigų grąžai. Taigi, ar pardavėjai turi teisę atsisakyti suteikti norimą paslaugą, jeigu pirkėjai neturi smulkesnių pinigų, o tik stambias kupiūras? Naujienų portalo tv3.lt skaitytojas Darius pasakoja, kad viename iš didžiųjų prekybos tinklų jam teko susidurti su nekasdiene situacija.
REKLAMA
Salotos su arbūzu  Salotos su arbūzu

„Lidl“ kilogramas gardžių ir kokybiškų mažasėklių arbūzų – mažiau nei euras

Kai „Lidl“ parduotuvėse atsiranda arbūzai su mažai sėklų, tai ženklas, kad prasidėjo tikra vasara. Ypač, kai šiai prekei – speciali akcija: iki pat sekmadienio „Lidl“ parduotuvėse bus galima įsigyti saldžių ir sultingų mažasėklių arbūzų net 60 proc. pigiau. Šie arbūzai viduje beveik neturi sėklų, todėl puikiai tinka ne tik gardžiuotis, bet ir įvairiems patiekalams gaminti. Iš saulėtos Ispanijos į „Lidl“ parduotuves atkeliavę raudonieji arbūzai yra gana nedideli – paprastai sveria apie 4–6 kg.
2024-06-07
REKLAMA
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją  „Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją

Iki laukiamiausios šių metų futbolo šventės – 2024 m. Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ – liko vos mėnuo. Pajausti Europos futbolo čempionato dvasią kviečia oficialus čempionato partneris „Lidl“, pristatydamas net 108 žymiausių Europos futbolininkų kortelių kolekciją. „Artėjančia futbolo švente džiaugsimės ne tik prie televizorių ekranų, bet ir kasdien, po darbų ar per vasaros atostogas išbėgę su kamuoliu į lauką.
2024-05-15
REKLAMA
Pirmą birželio sekmadienį kviečia į Kauno Nemuno salą: švęsime 8-ąjį „Lidl“ gimtadienį  Pirmą birželio sekmadienį kviečia į Kauno Nemuno salą: švęsime 8-ąjį „Lidl“ gimtadienį

Pirmą birželio sekmadienį kviečia į Kauno Nemuno salą: švęsime 8-ąjį „Lidl“ gimtadienį

Birželio 2-oji jau seniai tapo diena, kai švenčia visa Lietuva: tądien ir didelius, ir mažus sutraukia Nacionalinė grilio diena. Ją palydi ir mažų kainų prekybos tinklo „Lidl“ gimtadienis, kuris – jau 8-asis.  Po pernai rekordu paženklinto gimtadienio – daugiau nei 7 tūkst. vienu metu grilintų dešrelių, šiemet „Lidl“ kviečia visus į dar didesnę linksmybių fiestą, kuri antrus metus iš eilės vyks Kauno Nemuno saloje.
2024-05-02
REKLAMA
LIDL  LIDL

„Lidl“ ir toliau plečiasi: renkama komanda naujai parduotuvei netoli Klaipėdos

„Lidl Lietuva“ tęsia plėtrą – dar viena nauja parduotuvė duris atvers netoli Klaipėdos esančiuose Slengiuose. Naujai parduotuvei Slengiuose buriama komanda, kurios būsimiems nariams įmonė siūlo ne tik konkurencingą atlyginimą, bet ir gausų įvairių naudų paketą, dinamišką darbo kasdienybę bei vakarietišką darbo kultūrą. „Naujų parduotuvių plėtra – vienas iš sėkmingos įmonės veiklos rodiklių.
2024-05-02
REKLAMA
Pirmojo metų ketvirčio rezultatai: didžiausius atlyginimus sektoriuje ir toliau siūlo „Lidl Lietuva“  Pirmojo metų ketvirčio rezultatai: didžiausius atlyginimus sektoriuje ir toliau siūlo „Lidl Lietuva“

Pirmojo metų ketvirčio rezultatai: didžiausius atlyginimus sektoriuje ir toliau siūlo „Lidl Lietuva“

Pirmąjį šių metų ketvirtį „Lidl Lietuva“ dirbančių darbuotojų vidutinis darbo užmokestis siekė 2346,46 eurus ir buvo didžiausias tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. „Top Employer 2024 Lietuva“ ir „Top Employer 2024 Europe“ sertifikatus šeštą kartą iš eilės pelniusi įmonė siūlo ne tik aukščiausią atlyginimą rinkoje, bet ir teikia papildomas finansines naudas darbuotojams.
2024-04-29

Naujovė parduotuvėse: nesąžiningiems pirkėjams išsisukti nepavyks

Jau šį pavasarį visose prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse Jungtinėje Karalystėje (JK) darbuotojai pradės nešioti specialias vaizdo kameras. Prekybininkai taip siekia labiau apsisaugoti nuo vis dažnesnių vagysčių iš parduotuvių. Taip pat esą apsaugoti darbuotojus, kurie daugiausia konfliktinių situacijų su klientais patiria kaip tik dėl vagysčių. Lietuvoje „Lidl“ kol kas nesiima panašių žingsnių. Tačiau neslepia, kad prekių ir darbuotojų saugumui skiria daug dėmesio.
2024-03-30
REKLAMA
„Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias  „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias

„Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias

Žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų, rodo naujausias įmonės „SeeNext“ 2024 m. vasario 15 d. atliktas tyrimas. Kaip skelbia „SeeNext“, nurodyto tyrimo metu, kuomet slapti pirkėjai apsilankė Vilniaus ir Kauno penkių didžiausių šalies prekybos tinklų parduotuvėse, paaiškėjo, jog pigiausios prekės „Lidl“ siūlomos net penkiose produktų kategorijose.
2024-02-22
REKLAMA
LIDL  LIDL

„Lidl Lietuva“ plečiasi: renkama komanda naujai parduotuvei Molėtuose

„Lidl Lietuva“ tęsia plėtrą ir buria komandą naujai parduotuvei Molėtuose. Kandidatams įmonė siūlo didžiausią vidutinį darbo užmokestį tarp maisto produktais prekiaujančių didžiųjų šalies prekybos tinklų, dinamišką darbą bei visapusišką rūpestį darbuotojais – platų papildomų naudų paketą ir korteles apsipirkimui. „Netrukus „Lidl“ parduotuvių sąrašas pasipildys dar viena – duris atvers nauja parduotuvė Molėtuose.
2024-02-15
REKLAMA
Geriausių šalies darbdavių darbuotojai pasidalino mintimis, kodėl šiose įmonėse norisi dirbti  Geriausių šalies darbdavių darbuotojai pasidalino mintimis, kodėl šiose įmonėse norisi dirbti

Geriausių šalies darbdavių darbuotojai pasidalino mintimis, kodėl šiose įmonėse norisi dirbti

Dauguma mūsų trečdalį paros laiko praleidžiame darbe, todėl itin svarbu, kad jis būtų ne tik pajamų šaltinis, bet ir kurtų prasmę, suteiktų tobulėjimo bei karjeros galimybes. Įmonės, siūlančios išskirtines sąlygas ir pasižyminčios pažangiomis personalo valdymo praktikomis, kasmet po detalaus audito yra įvertinamos presitižiniu „Top Employer“ sertifikatu.
2024-01-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų