Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilnius, 2014 m. vasario 10 d. Populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ savo vartotojams pasiūlė neribotą bendravimą savo ir „Tele2“ tinkle be jokio paslaugų mokesčio – planas „Myliu“ dabar jiems nieko nekainuoja.

REKLAMA

Ši „Pildyk“ dovana leis vartotojams į valias bendrauti artėjant Šv. Valentino dienai. Pasinaudojus planu už 0 Lt, pokalbiai tarp „Pildyk“ draugų bei SMS į „Pildyk“ ir „Tele2“ tinklus paslaugos vartotojams bus visiškai nemokami.

„Dabar labai geras laikas nemokamiems pokalbiams ir SMS – artėja Šv. Valentino diena. Kad šventė būtų dar smagesnė, dovanojam naują galimybę sutaupyti ir kviečiam „Pildyk“ draugus bendrauti nevaržomai“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

REKLAMA
REKLAMA

Nemokamas planas „Myliu“ naujiems ar esamiems „Pildyk“ vartotojams leis savaitę nuo plano užsakymo datos nemokamai skambinti daugiau nei milijonui „Pildyk“ draugų. Tuo tarpu SMS žinutes žmonės galės nemokamai siųsti pusei Lietuvos – visiems „Pildyk“ ir „Tele2“ vartotojams.

Kartu su šiuo pasiūlymu „Pildyk“ vartotojai galės įsigyti ir pigesnį mobilųjį internetą. Planas „Naršyk 7“ su 150 MB dabar jiems kainuos vos vieną litą. Naršyti su juo bus galimą savaitę.

Planą „Myliu“ galima užsisakyti nusiuntus SMS žinutę su žodžiu MYLIU trumpuoju numeriu 1556 (SMS kaina – 0,15 Lt). Planui nėra taikomas joks mėnesio mokestis. Pasibaigus savaitinio plano galiojimui, jį bus galima pratęsti ir toliau bendrauti nemokamai. Plačiau apie pasiūlymo sąlygas ir jo galiojimo laikotarpį: www.pildyk.lt.

„Pildyk“ yra populiariausia išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Bendrovės „RAIT“ 2013 m. pabaigoje atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, „Pildyk“ naudojasi 59 proc. apklaustų išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų