Nusipirkęs naują automobilį Skvernelis jį uždengė paslapties skraiste

Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis papildė savo privačių interesų deklaraciją, kurioje nurodė už keliasdešimt tūkstančių eurų nusipirkęs automobilį.

Kaip nurodyta deklaracijoje, sandoris dėl automobilio įsigijimo įvykdytas rugpjūčio 30 d. – paskutinį praėjusio mėnesio penktadienį.

Sprendžiant iš pateiktos informacijos, mašina pirkta kartu su žmona Silvija Skverneliene, anksčiau dirbusia „Swedbank“ ir iki šiol turinčia šio banko akcijų (bent jau taip nurodyta privačių interesų deklaracijoje).

Naujausias Skvernelių šeimos automobilis pirktas lizingu iš bendrovės „Swedbank lizingas“.

Nurodyta sandorio vertė – 32 455 eurai. Pagal deklaracijos duomenis, išmokėti visą minėtą sumą Skvernelių šeima turėtų per penkerius metus – iki 2024 m. rugsėjo.

Premjeras neatsakė į portalo tv3.lt klausimus, kokios markės ir modelio automobilį jis įsigijo, kodėl būtent tokį ir kodėl dabar.

„Sandoris įvykdytas ir, kaip to reikalauja teisės aktai, deklaruotas, nurodant visą būtiną informaciją. Daugiau komentarų nebus teikiama“, – toks buvo premjero patarėjo Tomo Beržinsko oficialus atsakymas.

Jo neįtikino argumentai, kad domėjimasis ministro pirmininko pirktu automobiliu nėra tik smalsumo tenkinimas.

Pavyzdžiui, neturint daugiau informacijos, visuomenei gali kilti abejonių, ar Vyriausybės vadovui nebuvo suteikta kokia nors išskirtinė nuolaida, galbūt jis pirkto tokią pačią transporto priemonę, kokių įsigijo ir Vyriausybė ar jai pavaldžios įstaigos.

Galų gale Lietuvoje planuojant įvesti taršių automobilių mokestį arba deklaruojant siekius mažinti transporto sektoriaus taršą, gyventojams būtų pravartu žinoti, ar tai neveikia asmeninių premjero sprendimų.

„Swedbank“ informavo neturintis galimybių komentuoti dalykinių santykinių su klientais detalių, apskritai atskleisti, ar asmuo yra banko klientas. To neleidžia asmens duomenų apsaugos reglamentas ir kiti įstatymai.

Per pastaruosius kelerius metus S. Skvernelis ir jo žmona pirko jau ne vieną automobilį.

Kaip nurodoma jo interesų deklaracijoje, 2016 m. spalio 25 d. (tuo metu jau buvo aišku, kad dabartinis premjeras išrinktas Seimo nariu), ministro pirmininko sutuoktinė taip pat iš „Swedbank lizingo“ įsigijo lengvąjį automobilį už 23 699 eurus.


Rašyti komentarą...
H
Hehe
2019-09-06 17:40:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmasis, kainavęs 5 800 eurų, po dviejų metų už tą pačią sumą buvo parduotas tai pačiai bendrovei.... Tai čia nėra kyšis, po dviejų metų tą pati bendrovė, [email protected] patį auto priima už [email protected] pač[email protected] [email protected] Negi milicininkas eilinį kaškai užaugino ir jis tapo mersu?
Atsakyti
-5

D
Dangutė
2019-09-06 16:33:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kam vienai šeimai keli automobiliai... Valdžiažmogiai viskuo pertekę, jie viską gali pirkt. Tai ne mes na batai durstantys galus
Atsakyti
-5

b
bambinato
2019-09-06 17:41:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia viskas tėvynės labui...?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų