Metų pradžioje – įspūdingos algos: išsiskyrė įmonė, mokėjusi per 50 tūkst. eurų

Nepaisant pandemijos ir įvairių su ja susijusių ribojimų, Lietuvoje yra ne viena įmonė, darbuotojams mokanti penkiaženkles sumas. Bent 14 jų už praėjusį mėnesį išmokėjo atlyginimus, kurių vidurkis viršijo 10 tūkst. eurų.

Tai rodo naujausi „Sodros“ paskelbti sausio mėnesio duomenys apie išmokamo darbo užmokesčio vidurkius.

Didžiausią algų vidurkį sausį fiksavo Kaune registruota bendrovė „Gurtam“. Jos darbuotojų atlyginimų vidurkis buvo 50,5 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių. Lietuviška „Gurtam“ priklauso tokio paties pavadinimo įmonių grupei, kurios pagrindinė būstinė yra Baltarusijos sostinėje Minske. Bendrovė kuria automobilių vietos nustatymo ir sekimo įrangą.

Antroje vietoje su 22 tūkst. eurų darbo užmokesčio vidurkiu sausį buvo pasaulinės IT kompanijos „Google“ atstovybė Lietuvoje.

Toliau didžiausių algų sąraše rikiuojasi Panevėžyje įsikūrusi bendrovė „Graina“. Medicinos įrangą tiekianti įmonė praėjusį mėnesį darbuotojams išmokėjo vidutiniškai po 17,8 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

Reagentų, cheminių medžiagų ir laboratorinės įrangą tiekianti Vilniuje registruota bendrovė „Elbis“ darbuotojams sausį fiksavo 17,1 tūkst. eurų darbo užmokesčio vidurkį.

Tuo metu informacinių technologijų bendrovės „Itree Group“ darbuotojų atlyginimų vidurkis buvo 16,5 tūkst. eurų.

Grūdinėmis, ankštinėmis ir aliejinėmis kultūromis prekiaujanti bendrovė „Agrorodeo“ sausio mėnesį darbuotojams mokėjo algas, kurių vidurkis siekė 15,4 tūkst. eurų.

REKLAMA

„Akzo Nobel Baltics“, kuri verčiasi prekyba įvairiais dažais, fiksavo 14,3 tūkst. eurų atlyginimų vidurkį.

Už jos su 14,2 tūkst. eurų vidutine alga sausį buvo paskolas perkantiems automobilius teikianti „Mogo Eastern Europe LT“.

Oro tiekimo sistemas kurianti ir diegianti „FlaktGroup Baltics“ darbuotojams praėjusį mėnesį išmokėjo 14,1 tūkst. eurų vidutinį atlyginimą.

Didžiausių atlyginimų vidurkį užbaigia apšvietimo sprendimus tiekianti bendrovė „Signify International“. Sausį jos darbuotojų atlyginimų vidurkis buvo 12 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu vidutinis atlyginimas yra beveik 1455 eurai neatskaičius mokesčių. Minimalioji mėnesinė alga nuo šio sausio yra 642 eurai.

„Sodra“ skaičiuoja, kad praėjusių metų pabaigoje buvo per 150 tūkst. darbuotojų, kurių visos mėnesio pajamos neviršijo 607 eurų.


Rašyti komentarą...
d
daugiau info
2021-02-25 21:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
vidutinealga.lt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų