Leidykla „Vaga“ siekia Lietuvos rekordo

 Vasario 22 d. vykusioje „Vilniaus knygų mugėje“ leidykla „Vaga“ ir didžiausias biuro prekių aprūpinimo tinklas Baltijos šalyse „Officeday“ siekė Lietuvos rekordo. Į Lietuvos rekordų sąrašą pretenduoja patekti leidyklos „Vaga“ stendas, pagamintas naudojant beveik 4000 vnt. pieštukų. Užregistruoti šį rekordą padėjo ir žinomas atlikėjas Gabrielius Liaudanskas – Svaras.

Leidyklai „Vaga“ šių metų Vilniaus knygų mugė buvo neeilinė – šiais metais leidykla švenčia 70 metų jubiliejų. Skaitytojus leidyklos darbuotojai pasitiko ne tik su įspūdingu stendu, gera, kokybiška literatūra, puikiais renginiais, IQ žaidimu „Ar pažįsti Lietuvą?“, bet ir siekė rekordo.

„Knygų mugės“ lankytojams buvo sunku nepastebėti leidyklos „Vaga“ stendo, mat jis buvo dekoruotas pieštukais.

„Mums didžiausia metų šventė yra Vilniaus knygų mugė, kuriai ir norėjosi pasiruošti tinkamai, išsiskirti iš kitų leidyklų. Radome konceptualią idėją, atitinkančią mūsų viziją – dekoruoti leidyklos „Vaga“ stendą pieštukais. Juk pirmiausia atstovaujame rašytą žodį, meilę knygoms, raštą bei raštingumą. Šiais metais švenčiame garbingą jubiliejų ir norime visus šiuos metus švęsti sukaktį kūrybiškai,“ – sako leidyklos „Vaga“ vykdomoji direktorė Asta Mikelionytė-Čechovskienė.

REKLAMA

Plastikinė bei metalinė stendo konstrukcija buvo pagaminta iš fanerinių plokščių, kuriose perforuota net 4114 vnt. skylučių, skirtų pieštukams. Sekmadienio popietę buvo pakviesti trys nepriklausomi atstovai – Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Gerda Margelevičiūtė ir Vytautas Urbonas, kurie ir skaičiavo stende esančius pieštukus. Buvo suskaičiuota, jog stende yra net 3591 vnt. pieštukų. Likusios 523 skylutės buvo naudojamos stilizuotoms knygų lentynoms.

„Vos tik išgirdę apie originalią leidyklos „Vaga“ idėją – nusprendėme būti neeilinio projekto partneriais. Džiaugiamės, kad tokias idėjas remia ir mūsų tiekėjai, pasaulinio lygio gamintojai. Reikiamą medinių bei ekologiškų pieštukų kiekį operatyviai suteikė didžiausias Vokietijos piešimo ir rašymo priemonių gamintojas „Staedtler“. Dabar laikome kumščius ir laukiame atsakymo iš Lietuvos rekordus registruojančios agentūros „Factum“ atstovų“, – teigia „Officeday“ rinkodaros projektų vadovė Viktorija Masaitytė.

Vaizdo siužetą apie rekordą galite žiūrėti čia.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. leidykla „Vaga“ ir didžiausias biuro prekių aprūpinimo tinklas Baltijos šalyse „Officeday“ siekė Lietuvos rekordo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų