Prekybos tinklas pasižymi ne tik kukliu prekių išdėstymu, tačiau ir skandalais pagarsėjusiu elgesiu su darbuotojais. Vokietijos darbuotojus ginančios sąjungos nekart yra pareiškusios, kad „Lidl“ pažeidžia darbo teisę ir Europos Sąjungos direktyvas.
Leidinys „The Times“ yra rašęs apie tai, kad vadybininkai dirba viršvalandžius, nepaisant to, kad tai prieštaravo Darbo laiko direktyvai. Čia, be kitų kaltinimų, buvo minima, kad Didžiojoje Britanijoje veikiantis „Lidl“ seka savo darbuotojus, dokumentuoja jų elgseną. Taip neva buvo elgiamasi, kad būtų galima anksčiau laiko atleisti besilaukiančias darbuotojas. 2008 metais Vokietijos žurnalas „Stern“ atskleidė, kad kompanija tokius metodus vykdė sistematiškai ir detaliai. Kompanijos vadovybė vėliau kaltinimus paneigė.
Tuo tarpu 2003 metais Italijoje Savonos miesto teisėjas nubaudė „Lidl“ vadovybę dėl veikimo prieš profsąjungų susitarimus. Kompanija taip pat buvo kritikuojama Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje dėl draudimo darbuotojams jungtis į profsąjungas. Praėjusių metų spalį Jungtinės Karalystės „Lidl“ darbuotojams buvo leista kalbėti tik angliškai, o tai reiškia, kad Velse veikiančių parduotuvių darbuotojai su klientais velsietiškai kalbėti negali.