„Google“ vėl kuria naują sisteminę įrangą ir tai daro bendradarbiaudama su įprastais panašių prietaisų gamintojais. Vis dėlto, šįkart tai yra automobilis.

Amir Efrati pranešime apie „Google“ tyrimus kalbama apie tai, ko prireiks kompanijai, norint sukurti savo automobilį. Buvo kalbamasi su „Continental“ ir „Magna International“ dėl detalių teikimo. Papildomos informacijos suteikia vokiečių laikraštis „Frankfurter Allgemeine Zeitung“, kuriame rašoma, kad „Google“ siekia Kalifornijos gyventojams dar iki 2017 metų pasiūlyti automobilius, kurių nereikės vairuoti.

Automobilio kūrimas ir pardavimas yra labai kompleksiškas procesas, taigi greičiausiai „Google“ teks bendradarbiauti su didesniu automobilių gamintoju. Tačiau, kaip rodo ankstesni kompanijos projektai, „Google“ yra linkusi primesti savo idėjas kaip turi atrodyti ir koks bus galutinis produktas, nes taip atsitiko su išmaniaisiais telefonais ir nešiojamaisiais kompiuteriais.

Taksi robotai

„Google“ turi galimybę teikti taksi paslaugą, tačiau be taksistų. Tokia paslauga galutinai priverstų gyventojams pirkti tokius automobilius. Kol taisyklės, pagal kurias būtų leista į gatves išvažiuoti automatiniams automobiliams, yra tik reformų stadijoje, tokie netipiniai taksi projektai kaip „Uber“ skinasi kelią ir žada pakeisti šią rinką.

Svarbu pažymėti, kad „Google“ padarė kol kas didžiausią savo investiciją į „Uber“. Ir kol kas atrodo, kad 258 mln. JAV dolerių kainavęs sprendimas ateityje pakeis vairavimą ta linkme, kad bus galima išsinuomoti galimybę naudotis automobiliu, bet ne jį turėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų