„EMEA Finance“ SEB banką pripažino geriausiu banku Lietuvoje

 Tarptautinis pasaulio bankų veiklą analizuojantis žurnalas „EMEA Finance“ SEB banką už pasiektus laimėjimus ir veiklą Europos bankų sistemoje pripažino geriausiu banku Lietuvoje. Geriausio šalies banko titulą gavo ir SEB bankas Estijoje.

„Nuosekliai įgyvendinome savo strategiją būti geriausiu patarėju gyventojams ir įmonėms, ieškantiems ilgalaikių finansinių sprendimų, todėl šis tarptautinių bankininkystės ekspertų įvertinimas patvirtina, kad judame teisinga kryptimi. Ir toliau aktyviai plėsime erdvę elektroninėms ir savitarnos paslaugoms, spartesnei atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis plėtrai“, - sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Žurnalo redakcija geriausius bankus išrenka atsižvelgdama į tokius bankų veiklos kriterijus kaip kapitalo pakankamumas, teikiamų paslaugų ir taikomų technologijų inovatyvumas, klientų skaičiaus ir naudojimosi banko teikiamomis paslaugomis augimas, bendra veiklos strategija.

„EMEA Finance“ apdovanojimai geriausiems regiono bankams teikiami jau nuo 2007 metų. Londone leidžiamas žurnalas „EMEA Finance“ apžvelgia Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos finansų rinkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų