Šių metų pradžioje visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atliktos apklausos rezultatai parodė, jog net 91,1 proc. Lietuvos gyventojų elektros energijos tiekimo kokybę vertina labai gerai.

Atsižvelgiant į augančius vartotojų poreikius bei reikalavimus elektros tiekimo kokybei, rytinę Lietuvos dalį aptarnaujantys Rytų skirstomieji tinklai (RST) ir vakarinei šalies teritorijai elektrą tiekiantys „VST“ 2008 metais investicijoms skyrė daugiau kaip 400 mln. litų. Investicijos kasmet skiriamos dideliam elektros įrenginių tinklui rekonstruoti ir modernizuoti.

RST generalinio direktoriaus Rimanto Vaitkaus teigimu, ekonominiu sunkmečiu dauguma įmonių mažina investicijų apimtis. Tačiau tam, kad būtų užtikrintas kokybiškas elektros energijos tiekimas vartotojams ne tik šiandien, bet ir ateityje, būtina kasmet įgyvendinti numatytus elektros tinklų renovacijos bei plėtros projektų planus.

„Planuojame įvykdyti svarbiausius investicinius projektus, nemažindami jų apimčių ir išlaikydami aukštus kokybinius standartus. Manome, kad tai galėsime įgyvendinti vykdydami ekonomiškai pagrįstus pirkimus bei optimizuodami veiklos procesus“, - teigia R. Vaitkus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų