Didžiausius atlyginimus Lietuvoje išmokėjo kinai ir japonai

Birželio mėnesį aštuonių iš dešimties didžiausias algas šalyje mokėjusių įmonių darbuotojai vidutiniškai uždirbo per 10 tūkst. eurų. Dešimtuko viršūnėje – pasaulinių Kinijos ir Japonijos įmonių atstovybės Lietuvoje.

„Sodros“ duomenimis, birželio mėnesį didžiausias darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių) mokėtas bendrovėje „Huawei Technologies Vilnius“. Jos darbuotojai vidutiniškai uždirbo po daugiau nei 18 tūkst. eurų.

Šiais metais informacinių technologijų milžinė „Huawei“ buvo apkaltinta dėl galimo klientų duomenų perdavimo Kinijos valdžiai. Vienu metu JAV bendrovėms buvo draudžiama turėti reikalų su „Huawei“. Dėl to svarstyta, kad visame pasaulyje ir Lietuvoje gana populiarūs bendrovės mobilieji telefonai liks be operacinės sistemos „Android“ atnaujinimų. Pati „Huawei“ bet kokius kaltinimus atmeta kaip nepagrįstus.

Antroje vietoje pagal didžiausius birželio mėnesio atlyginimus buvo bendrovė „Takeda“. Jos darbuotojų algų vidurkis buvo 16,6 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių. Ši įmonė priklauso pasauliniam biofarmacijos milžinui iš Japonijos.

Vidutinį 16,4 tūkst. eurų atlyginimą praėjusį mėnesį darbuotojams mokėjo laivybos ir logistikos bendrovės DFDS filialas Lietuvoje. Pagrindinė šios pasaulinės kompanijos būstinė yra Danijoje.

Su 12,3 tūkst. algų vidurkiu toliau rikiuojasi „G.C. Hahn&CO“. Bendrovė skelbiasi prekiaujanti maisto priedų mišiniais – stabilizatoriais, emulgatoriais, baltyminiais mišiniais. Šie produktai skirti pieno, ledų. majonezo ir padažų, džemų ir įdarų, mėsos pramonei.

Didžiausių birželio mėnesio algų TOP5 užbaigia „Lenovo Technology B.V.“, kurioje darbuotojai vidutiniškai uždirbo kiek daugiau nei 11 tūkst. eurų. Ši įmonė yra Honkonge įsikūrusios pasaulinės informacinių technologijų kompanijos padalinys.


Rašyti komentarą...
R
Romas
2019-07-25 11:49:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Takedoj 5 "darbininkai",DFDS-4 "darbininkai",G.C. Hahn&CO-4 "darbininkai".Manau,nesunku suprasti,kieno gimines "darbuojasi" tokiose imonese,ir uz kokius "nuopelnus" mokami tokie pinigai....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų