Mokesčių inspekcija: griežčiau kontroliuojamos įmonės sumokėjo daugiau

Mokesčių inspektorių griežčiau kontroliuoti verslininkai pernai į biudžetą sumokėjo 28,8 mln. eurų, arba 49 proc. daugiau mokesčių nei 2017 metais.

Pinigai (nuotr. 123rf.com)

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) teigimu, didesnio dėmesio 2018 metais sulaukė statybų, viešojo maitinimo, naudotų automobilių ir jų detalių prekybos bei remonto, mėsos produktų gamybos ir prekybos įmonės.

Iš statybos įmonių surinkta 10,5 mln. eurų daugiau, iš naudotų automobilių prekybos ir remonto – 11,6 mln. eurų, iš viešojo maitinimo – 6,2 mln. eurų, iš mėsos gamintojų ir prekybininkų – beveik 0,5 mln. eurų daugiau mokesčių.

Bendra visų šių sektorių sumokėtų mokesčių suma pernai išaugo 87,3 mln. eurų, arba 9,5 procento.

Griežčiau kontroliuotų mokesčių mokėtojų PVM atotrūkis pernai sumažėjo 4,1 procento.

„2012 metais trečdalis PVM buvo šešėlinis, dabar turime penktadalį“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė VMI vadovė Edita Janušienė.

Griežčiau pernai kontroliuota 1,7 tūkst. mokesčių mokėtojų iš šių sektorių.


Rašyti komentarą...
L
Linas
2019-02-28 12:39:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar manau jau eile atėjo mokesčių inspekcijai griebtis furu(vilkikų)imoniu kurios gryzus vairuotojams iš Europos priverstinai leidžia neapmokamų atostogų ko pasekoje valstybė praranda milijonus o vairuotojai vietoj metų gauna tik 6 mėn stažą.negana to dar siūloma eiti ant biuletenio.(pas gydytojus)tai valstybei dviguba nasta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų