Paskola suteikia galimybę įsigyti „Juodojo penktadienio“ pirkinius

 Kiekvienais metais visame pasaulyje nuolaidų medžiotojai ir apsipirkti mėgstantys asmenys su nekantrumu laukia lapkričio mėnesio pabaigos, kai prekybos centruose ir elektroninėse parduotuvėse yra taikomos ypač didelės nuolaidos pirkėjams. Taip vadinamas „Juodasis penktadienis“ yra ypač populiarus JAV, nes būtent čia buvo sugalvota ši apsipirkimui dedikuota šventė, neretai trunkanti ne tik penktadienį, bet ir visą savaitgalį.

„Juodasis penktadienis“ (nuotr. Organizatorių)

Kiekvienais metais pastebimas vis didesnis pirkėjų aktyvumas, parduotuvėse apsilankančių žmonių skaičius bei didesnės įplaukos mažmenininkams. Išpardavimai visame pasaulyje yra taikomi namų apyvokos reikmenims, buitinei technikai, galanterijos prekėms kaip drabužiai, avalynė, taip pat kosmetikai ar bet kokiems kitiems pirkiniams. Paskolų banko specialistai pastebi tendenciją, jog kiekvienais metais vis daugiau žmonių, neturinčių pakankamo kiekio finansų, santaupų, tačiau norinčių kur kas pigiau įsigyti reikiamas prekes, renkasi paskolas, kurių dėka apmoka išpardavimų penktadienio pirkinius. Paskolos suteikia galimybę įsigyti visus didesnius pirkinius, reikalingus buičiai ar asmeninėms reikmėms. Skolinantis pinigų didesniems ar mažesniems pirkiniams, nepamirškite, kad bet kokia paskola yra finansinis įsipareigojimas, kurį reikės laiku grąžinti. Taigi pirmiausia, būtina pasikonsultuoti su specialistu, įvertinti asmeninę finansinę situaciją, paskolos gavimo ir grąžinimo sąlygas.

REKLAMA

Lapkričio pabaigoje vykstantys išpardavimai yra ypač palankūs visiems mažmenininkams, nes šiuo laikotarpiu perkami ne tik sau ir buičiai reikalingi daiktai, bet ir kalėdinės dovanos draugams, artimiesiems ir šeimos nariams. Dėl šventinio ažiotažo ir parduodamo prekių kiekio kyla įvairios akcijos, todėl tai – puiki proga ne tik pirkėjams, bet ir įvairių prekių gamintojams padidinti metinių įplaukų sumą. Pastebima tendencija, jog kiekvienais metais didėja vartotojų išleidžiamas pinigų kiekis išpardavimų laikotarpiu ir tuo pačiu didėja mažmenininkų gaunamas pelnas. Taigi, išpardavimų laikotarpis yra naudingas tiek pardavėjams, tiek pirkėjams.

Niekam ne paslaptis, kad JAV ypač populiarūs išpardavimo savaitgaliai neretai tampa kovojimu dėl norimos įsigyti prekės. Spaudoje, internete ir televizijoje dažnai aprašomi ir parodomi atvejai, kuomet dėl paskutinio likusio prekės vieneto pykstasi amerikiečių šeimos ir pavieniai asmenys, bandydami įrodyti, kad būtent jie pirmieji rado norimą prekę. Tokie pykčiai dažnai baigiasi muštynėmis ar net... policijos nuovadoje! Nemažai žmonių, pirmiausia, prieš įsigyjant prekes su nuolaida, apsilanko pasirinktoje parduotuvėje ir tuo pačiu įsimena, kurioje parduotuvės erdvėje yra sustatomos norimos įsigyti prekės. Tokiu būdu parduotuvėms tik paskelbus išpardavimo dienos pradžią, žmonės skuba prie jiems reikalingų lentynų. Taip pat pirkėjams yra siūlomos specialios programėlės, kurias įdiegus mobiliajame telefone, pateikiami parduotuvių planai, jų darbo laikas ir nuolaidų sąrašas. Kadangi amerikiečiai yra ypač suinteresuoti norimus gaminius įsigyti pigiau, kiekvienais metais dalis jų statosi palapines ir net per naktį budi prie prekybos centrų įėjimų, tokiu būdu tikėdamiesi, kad jiems pirmiesiems pavyks patekti į prekybos centrą ir įsigyti išsvajotą prekę su nuolaida.

Iškart po „Juodojo penktadienio“ fizinėse parduotuvėse, sekantis pirmadienis – išpardavimų diena elektroninėje erdvėje. Internetinėse parduotuvėse siūlomos nuolaidos taip pat išlieka didelės, tačiau perkant internetu ypatingą dėmesį reikia skirti saugumui, kadangi tūkstančiai apsipirkimų tampa taikiniu įvairiems kibernetiniams nusikaltėliams. Perkant prekes internetu, būtina atsižvelgti į specialistų patarimus, kurie rekomenduoja išmaniuosiuose įrenginiuose, kompiuteriuose būti įdiegus antivirusines programas, apsipirkimui naudoti tik saugų ryšį, taip pat apsipirkti ne fiktyviose, o gerai žinomose ir ilgametę veiklą vykdančiose internetinėse parduotuvėse. Specialistų teigimu, vieni saugiausių būdų atsiskaitymui už prekes – kreditine kortele arba sąskaita, kurioje laikoma pirkiniui reikalinga, bet ne didesnė pinigų suma.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų