juodasis penktadienis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juodasis penktadienis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juodasis penktadienis“.

Atskleidė, kokių gudrybių per Juodąjį penktadienį imasi verslininkai

Juodąjį penktadienį gyventojai šturmuoja parduotuves ir medžioja akcijas, o neretas prisiperka ir tokių daiktų, kurie jiems visai nereikalingi. Tiesa, rinkos specialistai ragina gyventojus išlaikyti šaltą protą, nepasiduoti emocijoms ir be reikalo neišlaidauti. Pasak ekspertų, už dalies nuolaidų pasiūlymų slypi verslininkų gudrybės. Vilnietis Jurijus į vieną iš sostinės parduotuvių atvyko specialiai dėl Juodojo penktadienio nuolaidų.
REKLAMA
Juodai geri „Lidl“ Juodojo penktadienio pasiūlymai – iki pat sekmadienio  Juodai geri „Lidl“ Juodojo penktadienio pasiūlymai – iki pat sekmadienio

Juodai geri „Lidl“ Juodojo penktadienio pasiūlymai – iki pat sekmadienio

Pirkėjų nuomone, pigiausiu tituluojamas prekybos tinklas „Lidl“ vėl pasiruošęs nustebinti savo klientus, kviesdamas į metuose vienintelį tokį – Juodojo penktadienio išpardavimą. Tęsis jis kelias dienas: nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio „Lidl“ pirkėjų lauks neįtikėtinai geros nuolaidos ne maisto prekėms.
2023-11-24

Artėjant juodajam penktadieniui – įspėjimas visiems: iš šių ženklų atpažinsite sukčius

Lapkričio pabaigoje prasidės juodojo penktadienio išpardavimai, kurių metų siūloma įvairių prekių įsigyti su nuolaida. Kibernetinio saugumo ekspertai įspėja, kad internetinių išpardavimų metu suaktyvėja kibernetiniai sukčiai, todėl būtina kritiškai vertinti reklaminius pasiūlymus. Kaip netapti sukčių auka perkant internete ir kaip atpažinti netikras reklamas, patarė Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro vadovė Eglė Lukošienė.

Dovanas užsakiusi kaunietė jų nesulaukia iki šiol: įspėja neapsigauti kitus

„Juodojo penktadienio” akcijomis susigundžiusi kaunietė liko be kalėdinių dovanų. „Eurovaistinėje” internetu užsakytų prekių moteris negauna beveik mėnesį, nesulaukia ir pinigų grąžinimo už prekes. Savo istorija kaunietė nusprendė pasidalinti viešai ir taip įspėti kitus būsimus vaistinės klientus.
2022-12-21

Lietuviai taškosi pinigais: ar po Naujųjų nelauks finansinės pagirios?

Ekonomistams ateinančių metų pirmąjį pusmetį prognozuojant recesiją, lietuviai, užuot atsidėję pinigų juodai dienai, taškė juos per juodąjį penktadienį. Kai kurie prekybininkai sako, kad per nuolaidų dieną prekių pardavė už trigubai, o kai kur – net keturgubai didesnę sumą nei įprastą dieną, ir 20 procentų daugiau nei per juodąjį penktadienį pernai.

„Juodasis penktadienis“ pavertė lietuvius akcijų vergais: aiškios verslininkų gudrybės

Kaip tik šiuo metu siaučiantis „Juodasis penktadienis“ pavertė Lietuvos gyventojus akcijų vergais. Žmonės bando sutaupyti, šturmuoja parduotuves. Vartotojų teisių apsaugos tarnyba ragina gyventojus išlaikyti šaltą protą, nepasiduoti emocijoms. Mat už dalies nuolaidų pasiūlymų slypi verslininkų gudrybės. Pasitaiko atvejų, kai nesąžiningi pardavėjai net pažeidinėja įstatymus: vilioja įsigyti pigesnę prekę, tačiau klientai lieka nuvilti. Vilnietė Audronė penktadienio popietę leidžia parduotuvėse.

Prieš „Juodąjį penktadienį“ įspėja perkančius internetu: išpardavimų laikotarpiu aktyviai naudojasi sukčiai

Nuolaidomis ir gerais pasiūlymais garsėjantis „Juodasis penktadienis“ daugeliui suteikia galimybę įsigyti trokštamą prekę geresnėmis sąlygomis. Tačiau išpardavimų laikotarpio laukia ne tik pirkėjai, bet ir internetiniai sukčiai. Nacionalinis kibernetinio saugumo centras (NKSC) prie KAM pataria, kaip nuo jų apsisaugoti, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2022-11-25

Artėja didžiausia išpardavimų diena – „Juodasis penktadienis“: 6 patarimai, kaip išvengti pardavėjų triukų ir apgaulės

Už divejų dienų prasidės viena ryškiausių dienų komercijos pasaulyje – „Juodasis penktadienis“. Kaip išvengti pardavėjų triukų, emocinio spaudimo ir apgaulės apsipirkimų metu, pataria Europos vartotojų centro Lietuvoje (toliau – EVC) teisininkai, rašoma pranešime spaudai. Kasmetinio „Juodojo penktadienio“ išpardavimų dienos tradicija užgimė JAV 1960-aisiais, siekiant padidinti prekeivių pelnus likus maždaug mėnesiui iki fiskalinių metų pabaigos.
2022-11-23

Parduotuvės jau mirga nuo juodojo penktadienio nuolaidų: kaip žinoti, ką pirkdamas sutaupysi, o ką – apsigausi?

Prekybininkai jau pradeda kalėdinės prekybos maratoną. Prekybos centrai vis labiau vilioja pirkėjus nuolaidomis, šiandien skelbdami išankstinį juodajį penktadienį ir visą nuolaidų savaitgalį. Pirkėjai į prekybininkų nuolaidas žiūri nepatikliai, daug dar tik dairosi ir stebi prekių kainas. Ir priekaištauja, kad daug prekių su nuolaidomis dabar kainuoja tiek pat, kiek prieš metus ar vasarą be nuolaidų.

Prekybininkai vilioja pirkėjus nuolaidomis: specialistai įspėja nedaryti vienos klaidos

Lapkritį daugelis parduotuvių, prekybos centrų vilioja pirkėjus nuolaidomis. Specialistai pažymi, kad vienišių dienos, juodojo penktadienio išpardavimai tęsiasi kone visą lapkritį, o gruodį prasideda kalėdinės nuolaidos. Prekybininkai suskaičiavo, kad pernai juodojo penktadienio išpardavimo metu pardavimai augo 3 kartus. Tokio paties augimo tikimasi ir šiemet.  Tačiau finansų ekspertai pataria į parduotuves eiti tik su būtinų daiktų sąrašu. Kitaip rizikuojame prisipirkti per daug.
2022-11-14
REKLAMA
REKLAMA

Artėja „Juodasis penktadienis“: ko šiemet nori moterys ir vyrai, o ką išperka akimirksniu

Prekybos tinklai jau yra pasiruošę pirkėjų antplūdžiui. Jis ypač padidėja per „Juodąjį penktadienį“ – prognozuojama, kad jo metu pirkėjų srautas gali išaugti net kelis kartus. Ekspertai komentuoja, kad Kalėdinėmis dovanėlėmis reikia pasirūpinti jau dabar – po „Juodojo penktadienio“ teks tenkintis likučiais.
2021-11-24

Suvaržymai keičia pasirinkimą – prognozuoja rekordinius pardavimus internetu

Pandemijos suvaržymų padarinius jaučiančiame prekybos sektoriuje vis svaresne atsvara fizinei prekybai tampa prekyba internetu. „Swedbank“ duomenys rodo, kad per paskutinį lapkričio savaitgalį, kuomet prekybininkai surengia didžiausius sezono išpardavimus, šalies gyventojai pirkdami internetu išleido 56 proc. daugiau ir atliko 19 proc. daugiau mokėjimo operacijų, lyginant su paskutiniuoju spalio savaitgaliu.
2020-12-04

„Juodasis penktadienis“ persikėlė į internetą: išleido dvigubai daugiau pinigų

„Juodasis penktadienis“, viena didžiausių išpardavimo akcijų visame Vakarų pasaulyje, šiemet dėl COVID-19 telkėsi internete. Susibūrimų fizinėse parduotuvėse vengę pirkėjai plūdo į Baltijos šalių e. parduotuves, kuriose per praėjusį savaitgalį išleido du kartus daugiau nei 2019 m. paskutinį lapkričio savaitgalį, skaičiuoja „Paysera LT“, mokėjimų operatorius, padedantis surinkti pirkėjų e. mokėjimus didžiojoje dalyje Lietuvos e. parduotuvių.
2020-11-30

Juodasis penktadienis šiemet pasaulyje kitoks: žmonių parduotuvėse mažiau, didžiausi išpardavimai – internete

Pandemijos apimtam pasauliui neįprastai juodais metais, neįprastas ir juodasis penktadienis. Jungtinėse Valstijose, kur įprasta per šį apsipirkimo bumą būriuotis ir stumdytis – apsipirkimas vyko kur kas ramiau. Nepaisant to, susirgimų Amerikoje sparčiai daugėja ir medikai ragina žmones susiprasti. Tuo metu Europoje – protestai prieš karantino suvaržymus.
2020-11-28

„Juodojo penktadienio“ nuolaidos: pirkti ar nepirkti?

Daugelyje pasaulio šalių pastebėta, kad namų ūkių pirkimų apimtys metų pabaigoje ženkliai išauga, lyginant su kitais mėnesiais. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) mažmeninės prekybos apimtys Kalėdiniu laikotarpiu 2018 m. viršijo 1 trilijoną dolerių.
2020-11-27

„Juodojo penktadienio“ karštinė: kiek Lietuvoje kainos iš tiesų sumažėja?

„Juodojo penktadienio“ karštinė užplūdo prekybos centrus ir internetines parduotuves. Prekybininkai vilioja žmones žadėdami išskirtines nuolaidas ir nemokamas dovanas. Pirkėjai tokiomis vilionėmis nesižavi – esą norėtųsi didesnių nuolaidų ir įvairesnėms prekėms. Kainų analitikai ragina gyventojus neapsigauti, mat dažnai skambiai skelbiamos nuolaidos tėra rinkodariniai triukai.
Aktualijos 2019-11-29
REKLAMA
„Juodojo penktadienio“ karštinė: perkate apgalvotai ar griebiate viską iš eilės?  „Juodojo penktadienio“ karštinė: perkate apgalvotai ar griebiate viską iš eilės?

„Juodojo penktadienio“ karštinė: perkate apgalvotai ar griebiate viską iš eilės?

Kiekvienais metais lapkričio pabaigoje ir gruodžio pradžioje praūžiantys „juodojo penktadienio“ (angl. – „Black Friday“) ir „kibernetinio pirmadienio“ (angl. – „Cyber Monday“) išpardavimai laikomi kalėdinės prekybos ir dovanų pirkimo pradžia. Svetainės finder.com atlikto tyrimo duomenimis, net 86 proc. amerikiečių planuoja išleisti didžiąją dalį savo sunkiai uždirbtų pinigų šių ir panašių išpardavimų metų.
2019-11-29

Artėjanti nuolaidų karštinė Lietuvoje: pasakė, kaip nenukentėti finansiškai

Prasidėjus Kalėdinių dovanų karštinei internete masiškai padaugėja įvairaus plauko sukčių sukurtų netikrų el. parduotuvių. Imituodamos realią prekybą jos vilioja pirkėjus 80% ir didesnėmis nuolaidomis arba tik siuntimo išlaidomis ir iš nieko neįtariančių pirkėjų išvilioja kredito kortelių duomenis bei pinigus. „Dovanų pirkimo periodas – tai darbymetis ne tik sąžiningam verslui, o ir apgavikams. Sukurti įtikinamą prekybos internetu platformą yra paprasta ir nereikalauja ypatingų žinių.
Aktualijos 2019-11-22
REKLAMA
Ruoškitės - prekybininkai skelbia išpardavimų savaitgalį  Ruoškitės - prekybininkai skelbia išpardavimų savaitgalį

Ruoškitės - prekybininkai skelbia išpardavimų savaitgalį

Jau daugelį metų visame pasaulyje ypač laukiama data – paskutinis lapkričio mėnesio penktadienis. Kuo ši data ypatinga? Prekybininkai ragina pasirūpinti artėjančių žiemos švenčių dovanomis anksčiau ar įsigyti tai, apie ką seniai svajojote mažesnėmis kainomis. Tai reiškia, jog paskutinį lapkričio mėnesio penktadienį tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetinėse, bus skelbiamos didelės nuolaidos.
2019-11-14
REKLAMA
„Juodasis penktadienis“ (nuotr. Organizatorių) „Juodasis penktadienis“ (nuotr. Organizatorių)

Paskola suteikia galimybę įsigyti „Juodojo penktadienio“ pirkinius

 Kiekvienais metais visame pasaulyje nuolaidų medžiotojai ir apsipirkti mėgstantys asmenys su nekantrumu laukia lapkričio mėnesio pabaigos, kai prekybos centruose ir elektroninėse parduotuvėse yra taikomos ypač didelės nuolaidos pirkėjams. Taip vadinamas „Juodasis penktadienis“ yra ypač populiarus JAV, nes būtent čia buvo sugalvota ši apsipirkimui dedikuota šventė, neretai trunkanti ne tik penktadienį, bet ir visą savaitgalį.
2017-10-31

Po masinės išpardavimų psichozės Lietuvoje – netikėti vaizdai užsienyje

Praėjusį savaitgalį Vilniuje praūžęs masinis išpardavimas „Jamam“ daugelį nustebino. Tiesa, užfiksuojami vaizdai stebina kone kiekvienus metus, kai žmonės lyg išprotėję skuba pirkti daiktų, kurie jiems net nėra reikalingi. Užsienyje amerikiečiai irgi turi tokią pačią išpardavimų tradiciją. Būtent iš čia lietuviai ir perėmė keistą maniją pirkti. Kaip rašoma „Business Insider“, žurnalistams nusprendus nuvykti į vieną prekybos centrą Niujorke, jie pastebėjo ne tai, ką tikėjosi.
2016-11-25

Juodasis penktadienis: kaip saugiai apsipirkti internete?

Šis juodasis penktadienis pretenduoja tapti istoriniu – „Deloitte“ analitikai prognozuoja, kad šiemet pirkėjai internetinėse parduotuvėse išleis tiek pat, kiek ir tradicinėse parduotuvėse, o visų šventinių išpardavimų pajamos sieks 1 trilijoną dolerių. Taip pat tai reiškia, kad milijonai pavedimų internete gali tapti kibernetinių nusikaltėlių taikiniu. „Baltimax“ saugumo ekspertai pataria, kaip saugiai apsipirkti internete ir netapti sukčių auka.
2016-11-25

Merginos atsakas maniakiškam vartojimui: metai be išlaidų

Nors šiandien Amerikoje ar kitose šalyse – toli gražu ne „juodasis penktadienis“, visi puikiai žinome, ką reiškia leisti pinigus. O tam, kad parduotuvėje išvystume šimtus besistumdančių žmonių, nereikia vykti į didmiestį kur nors Didžiojoje Britanijoje, viskas akivaizdu net ir didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose. Tiesa, apie lietuvį, kuris viešai nuspręstų mesti iššūkį vartotojiškumui ir atsisakytų net būtiniausiųjų išlaidų girdėti neteko.
2016-04-13

„Juodojo penktadienio“ siaubai JAV: dėl pigaus daikto – kova iki kraujo

 Amerikiečiams per sočią Padėkos dienos vakarienę pasistiprinus kalakutu, vos po kelių valandų jų laukė dar viena atrakcija – beprasidedantis „Juodojo penktadienio" išpardavimų maratonas. Tiesa, kad priviliotų daugiau pirkėjų, kai kurie prekybos centrai išpardavimus pradėjo siūlyti kiek anksčiau nei įprasta, dar neišmušus vidurnakčiui. Ir tai iš tiesų pasiteisino. Kartą per metus tokia lietuviams sunkiai įsivaizduojama pirkinių karštinė įtraukia dešimtis milijonų amerikiečių.
2015-11-27

Per „Juodajį penktadienį“ apsipirkti važiuoja 100 mln. amerikiečių

Saulius Masalskas, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt, BNS Penktadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose bus didžiausio metų išpardavimo diena – „Juodasis penktadienis“. Po triukšmingų Padėkos dienos iškilmių ir paradų tai taip pat yra išeiginė, bet didžioji dauguma prekybos centrų ir parduotuvių dirbs, nes būtent šią dieną apsipirkti važiuoja beveik 100 milijonų amerikiečių.
2014-11-28

Garliavoje baiminamasi „juodojo penktadienio“ (Tiesioginė transliacija iš Klonio gatvės)

Nors Kėdainių rajono apylinkės teismas (KRAT) šiandien atmetė antstolės Sonatos Vaicekauskienės prašymą išaiškinti to paties teismo nutartį, vėl pabrėžęs, jog mergaitės atžvilgiu prievarta negali būti taikoma, ir vaiko paėmimo klausimą paliko spręsti anstolei, žmonės ir toliau gyvena laukimu.„Mergaitė gali būti paimta bet kurią akimirką. Galbūt jie ateis dieną, o gal naktį. Ateis ir išsiveš.

Amerikiečiai nušlavė prekių lentynas

Jungtinėse Valstijose per „Juodąjį penktadienį“ ir savaitgalį amerikiečiai išleido 52,4 mlrd. dolerių, praneša CNN. Anksti pradėjusios darbą ir taikydamos dideles nuolaidas, parduotuvės šiomis dienomis gavo rekordines pajamas. Per lyginamąjį laikotarpį išaugo ir vidutinė pirkinio čekio vertė – nuo 365,34 iki 398,62 JAV dolerio. Didžiausią paklausą turėjo drabužiai, taip pat namų apyvokos reikmenys, kosmetikos ir elektronikos prekės.
2011-11-28

JAV per „juodojo penktadienio“ išpardavimus aidėjo šūviai

JAV šventinių pirkinių sezono pradžią lydėjo šūviai ir pipiriniai aerozoliai, praneša BBC. Pirmą kartą per „juodąjį penktadienį“ užfiksuotas smurto proveržis. „Juodasis penktadienis“ kasmet rengiamas po ketvirtadienį švenčiamos Padėkos dienos. Incidentai, tarp kurių mažiausiai du apiplėšimai, įvyko tinklo „Wal-Mart“ parduotuvėse.
2011-11-26

A. Tapinas apie Juodajį penktadienį

Įvykiai už Atlanto aktualūs viso pasaulio, taip pat ir Lietuvos žaidėjams. Bene pirmasis savo išsamia nuomone pasidalino Lietuvos Sportinio Pokerio Federacijos prezidentas ir Unibet ambasadorius Andrius „The Reader“ Tapinas. Paprastai to nedarome, tačiau šįsyk leidome sau nukopijuoti Andriaus bloge padarytą įrašą, kuriame jis analizuoja situacijos priežastis ir pasekmes.
2011-04-17

Juodasis penktadienis

Penktadienį vakare JAV federalinė valdžia metė kaltinimus internetinio pokerio gigantams, taip vadinamajam „Didžiajam trejetui“. PokerStars, Full Tilt Poker ir Ultimate Bet/Absolute Poker kūrėjai buvo apkaltinti sukčiavimu, pinigų plovimu ir nelegalių lošimų organizavimu. Buvo išduoti orderiai 75 šių kompanijų bankų sąskaitų areštui, o taip pat internetinių adresų vardų areštui. Atnaujinimas 22:30: Ilgai laukti pasekmių nereikėjo.
2011-04-15
Į viršų