Sutriko „Swedbank“ programėlės veikla atnaujinta 19.25 val.

Ketvirtadienio pavakarę dalis vartotojų susidūrė su „Swedbank“ išmaniosios programėlės gedimais. Šiuo metu programėlė jau veikia.

Swedbank pastatas Vilniuje  (nuotr. Fotodiena.lt)

Bandant prisijungti prie „Swedbank“ paskyros per mobiliąją aplikaciją, banko klientų telefonų ekranuose buvo atsiradęs  pranešimas „Įvyko klaida“. 

Susisiekus su „Swedbank“ bendruoju telefonu, autoatsakiklis nurodo, kad šiuo metu yra sutrikusi išmaniosios programėlės veikla.

Pastebima, kad prisijungti prie paskyros galima per internetinę bankininkystę.

„Swedbank“ trikdžiai

Kol kas portalui tv3.lt nepavyko susisiekti su banko atstovais.

Naujienų portalas primena, kad „Swedbank“ jau anksčiau skelbė, kad dėl IT sistemų atnaujinimo liepos 9 naktį galimi „Swedbank“ paslaugų trikdžiai.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį (liepos 9 d.) „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos. Duomenų bazių atnaujinimo metu

„Swedbank“ trikdžiai

„Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val. Interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

Bankas atsiprašo klientų už galimus nepatogumus.


Rašyti komentarą...
K
Klientas
2020-07-09 17:28:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Štai tau ir elektroninė bankininkystė, štai tau ir savitarna, štai tau ir progresas, štai tau... ir "daiktas" į ten, kur "bulkos" nesueina!!! Valio, draugai!!!!!
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2020-07-09 17:32:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naikinti tokį progresą!!! Tai ne progresas, tai patyčios. O KITŲ DIENŲ NEBUVO SUSITVARKYTI?? TIK TADA, KAI IŠMOKOS PRASIDEDA??!
Atsakyti
-1

P
Piktas klientas
2020-07-09 17:43:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu jau sutriko tai Swedbank bankininkai vagia sau pinigus
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų