naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakariniame pranešime kalbėjo apie ketvirtadienį įvykdytą Rusijos raketų ataką.  

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakariniame pranešime kalbėjo apie ketvirtadienį įvykdytą Rusijos raketų ataką.  

REKLAMA

Pasak jo, šiuo metu sunkiausia situacija Charkive ir Žytomyro srityje.  

„Kitas teroristinės valstybės bandymas kovoti su civilizacija: kai kuriuose mūsų regionuose ir miestuose laikinai nutrūko elektra, šiluma ir vanduo.  

Sunkiausia – Charkive, Žytomyro srityje, nelengva ir Odesoje, Dnipropetrovsko srityje, Kiyjive, Zaporižioje. Remonto brigados, energetikai, vietos valdžios institucijos, centrinės valdžios institucijos – visi dirbs tiek, kiek reikės, kad būtų atkurtas energijos tiekimas miestams ir regionams, kuriuose dabar yra problemų. Dėkoju visiems, kurie dėl to dirba. 

Jau parodėme, ką Ukraina pajėgi. Ir kad ir kiek niekšiškų dalykų Rusija bedarytų, mūsų valstybė ir žmonės vis tiek nebus surišti. Tam nepadės nei raketos, nei Rusijos žiaurumai“, – kalbėjo V. Zelenskis.  

REKLAMA

Jis taip pat išreiškė padėką oro pajėgoms.  

„Šiandien noriu padėkoti visiems mūsų oro pajėgų kariams. O ypač 138-ajai Dnipro, 160-ajai Odesos ir 208-ajai Chersono priešlėktuvinių raketų brigadoms, kurios pasižymėjo gynyboje nuo šio Rusijos antskrydžio. Ačiū, kariai! 

REKLAMA

Dėkojame visiems pasaulyje, kurie supranta, kaip svarbu visapusiškai apsaugoti Ukrainos dangų, ir visiems, kurie yra pasiruošę mums padėti garantuoti normalų žmonių gyvenimą“, – sakė V. Zelenskis.  

Ukraina sako numušusi 34 iš 81 Rusijos paleistos raketos 

Ukraina ketvirtadienį pranešė, kad jos oro gynyba numušė tris dešimtis Rusijos paleistų raketų į taikinius visoje šalyje – tai buvo naujausias Maskvos išpuolis, nukreiptas prieš ypatingos svarbos infrastruktūrą. 

„Praėjusią naktį priešas surengė didžiulę raketų ataką prieš Ukrainos kritinę infrastruktūrą. Iš įvairių bazių jis paleido 81 raketą. Ukraina sunaikino 34 sparnuotąsias raketas“, – sakoma Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vado Valerijaus Zalužno pareiškime socialiniuose tinkluose. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų