Veiksmo filmo scenarijus Anglijoje: vyrų kovą iki mirties organizavusi lietuvė sėdo iki gyvos galvos

Veiksmo filmą primenanti Anglijoje gyvenusių lietuvių meilės istoriją pasiekė atomazgą. Dviejų vyrų tarpusavio kovą iki mirties suorganizavusi 35-erių Asta Juškauskienė dienos šviesos nebeišvys. Moteris nuteista kalėti iki gyvos galvos.

Moteris sutuoktinį Giedrių Juškauską paliko dėl gerokai jaunesnio Manto Kvedaro, kuris tik neseniai buvo paleistas iš kalėjimo Lietuvoje. Vyras belangėje dienas leido dėl išprievartavimo. Užsimezgęs ryšys žinutėmis netruko peraugti į realius santykius, kai M. Kvedaras atskrido pas mylimą moterį į Londoną.

Nors Asta ir sutuoktinis Giedrius kartu nebegyveno, vyras labai mylėjo vaikus, nuolat rėmė juos finansiškai, o užsukęs aplankyti atžalų – pasimylėdavo ir su buvusia žmona.

Nebegalėdama pati apsispręsti, su kuriuo vyru nori praleisti gyvenimą, lietuvė nusprendė surengti jų tarpusavio kovą tarsi iš pasakos – tas, kuris po kovos liks gyvas ir laimės moters širdį. Deja, dažnai pasakos turi tragišką pabaigą.

Du vyrai susitiko Rytų Londone, Stratforde, kur nieko nelaukęs Mantas Kvedaras puolė G. Juškauską peiliu. Iš viso aukai durta 35 kartus, vyras paliktas gulėti gatvėje nukraujavo. Nelaimė nutiko 2019 m. birželio 17 d.

Nužudęs auką, Mantas Kvedaras nusprendė palepinti mylimąją – nupirko didžiulę picą ir taip jie atšventė, kad pagaliau galės būti kartu, niekieno netrukdomi.

Policijai sulaikius porą kaip įtariamuosius, A. Juškauskienė neigė bet kokius jai mestus kaltinimus. Deja, teismas turėjo surinkęs nemažai įrodymų. Moters telefone rastos žinutės ne tik abiem vyrams, bet ir draugėms. Ji nepasikuklino pasigirti, kokią atrakciją dėl savo širdies sugalvojo.

Lietuvė nuteista kalėti iki gyvos galvos. Po 24 metų jai bus leidžiama prašyti persvarstyti bausmę.

Lietuvis M. Kvedaras taip pat nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Jam teismo malonės bus galima prašyti po 22 metų.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
M
Maryte
2020-02-11 21:43:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila kad nėra mirties bausmes...tokius svolocius tik nušaut ...tegul supus kalėjime tie žmogžudžiai ..gaila tik vaikučiu ..kurie neturi nei mamos nei tėvo ..
Atsakyti
-6

v
vaiku
2020-02-11 22:32:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila. Liko be tevo. Apie tokia mama patylesiu
Atsakyti
-2

d
donis
2020-02-11 20:35:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip ir reikia tiems degradams aciu dievui kad nebeiseis
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų