REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainiečiai per parą nukovė daugiau kaip 400 rusų karių

Per pastarąją parą Ukrainos gynėjai nukovė daugiau kaip 400 rusų okupantų, skelbia UNIAN.

Per pastarąją parą Ukrainos gynėjai nukovė daugiau kaip 400 rusų okupantų, skelbia UNIAN.

REKLAMA

Be to, Ukrainos gynėjams pavyko sunaikinti tris priešo tankus, 7 šarvuotąsias kovos mašinas, 11 artilerijos sistemų ir kitos karinės įrangos.

Skaičiuojama, kad nuo karinės invazijos pradžios iš viso buvo nukauta daugiau kaip 206 tūkst. rusų karių.

Surengta didžiausia dronų ataka prieš Kyjivą nuo invazijos pradžios

Ukrainos karinė valdžia pranešė, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį Rusija surengė didžiausią paleistų dronų skaičiumi ataką prieš Kyjivą nuo invazijos pradžios.

„Iš viso suskaičiuotas rekordinis paleistų sprogstamųjų dronų skaičius – 54!“ – „Telegram“ tinkle pranešė Ukrainos karinės oro pajėgos.

Pasak institucijų, keturiasdešimt jų buvo nukreipti į sostinę. Žuvo du žmonės ir trys buvo sužeisti.

„Tai svarbiausia dronų ataka prieš sostinę nuo invazijos pradžios“ 2022-ųjų vasarį, „Telegram“ pranešė regiono karinė administracija bei pridūrė, kad ataka vyko keliomis bangomis, o oro pavojus truko daugiau nei penkias valandas.

REKLAMA
REKLAMA

Administracijos teigimu, preliminariais duomenimis, oro gynybos sistemos virš Kyjivo sunaikino daugiau kaip 40 rusų dronų. Sunaikintų bepiločių orlaivių nuolaužos nukrito ant septynių aukštų pastato Holosijivo rajone, žuvo vienas žmogus ir dar vienas buvo sužeistas.

REKLAMA

Administracija pridūrė, kad sandėlio zonoje kilus gaisrui liepsnos pasiekė 1 000 metrų aukštį, taip pat pražudydamos vieną žmogų.

„Gelbėjimo tarnybos yra visose įvykių vietose“, – sakė regiono valdžios institucijos.

Solomianskio rajone žuvo 41-erių vyras, o 35 metų moteris buvo sužeista ir paguldyta į ligoninę, sakė Kyjivo meras Vitalijus Klyčko.

Tai buvo jau 14-oji šį mėnesį Rusijos dronų ataka prieš Ukrainos sostinę, pranešė valdžios institucijos.

Karinės oro pajėgos nurodė, kad visi 54 dronai buvo paleisti iš Briansko ir Krasnodaro regionų, o 52 iš jų buvo sunaikinti.

Priduriama, kad Maskva nusitaikė į „karinius objektus ir ypatingos svarbos infrastruktūrą šalies centre, ypač Kyjivo regione“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų