• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas socialiniame tinkle „Facebook“ praneša apie galimą grėsmę iš Baltarusijos. 

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas socialiniame tinkle „Facebook“ praneša apie galimą grėsmę iš Baltarusijos. 

REKLAMA

Pasak ukrainiečių pajėgų, Baltarusija ne tik toliau remia Rusijos agresiją, bet ir priima į savo šalį Rusijos karinę techniką. 

Be to, generalinis štabas įspėja, kad į Baltarusiją kartu su Rusijos kariais atvyksta ir vadinamieji „kadyrovcai“. 

„Baltarusija ir toliau remia Rusijos Federacijos ginkluotą agresiją prieš ukrainiečius. Rusijos Federacija ir toliau perkelia atskirus vienetus į šios šalies teritoriją. <...> Kartu su Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų kariais atvyksta vadinamieji „kadyrovcai“. Be to, rusų kareiviai buvo pastebėti gyvenvietėse tarp Bresto ir Maloritos miestų“, – įspėja generalinis štabas.

Taip pat pažymėtą, kad į Brestą atvyko dar vienas karinės technikos ešelonas iš Rusijos.

Rekordinis ukrainiečių smūgis okupantams: skelbia per parą nukovę 950 rusų karių 

Ukrainiečiai skelbia, kad per pastarąją parą nukovė rekordinį skaičių okupantų, praneša UNIAN. Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms pavyko sunaikinti 950 rusų karių. 

REKLAMA
REKLAMA

Tokius duomenis paskelbė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas.

„Buvo gera diena, daugiausia nuostolių užpuolikai patyrė Donecko ir Lymano kryptimis. Nuo karo pradžios apytiksliai nukauta apie 71 200 (+950 per pastarąją parą) karių“, – rašoma pranešime.

Taip pat skelbiama, kad Ukrainos pajėgoms per parą pavyko sunaikinti 52 šarvuotas kovos mašinas, 16 artilerijos sistemų, 3 MLRS, 2 oro gynybos sistema, 1 lėktuvą, 1 sparnuotąją raketą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų