Tuoj pat po gimdymo intubuota 33 metų moteris mirė nuo COVID–19

Tuoj pat po gimdymo intubuota 33 metų moteris mirė nuo koronaviruso, naujagimio sūnaus taip ir nespėjusi paimti ant rankų.

Erika Becerra (33) mirė penktadienį Detroite, Mičigano valstijoje JAV, – koronavirusas jai buvo diagnozuotas prieš tris savaites, kai ji buvo jau aštuntą mėnesį nėščia.

Jos būklei blogėjant, medikai nusprendė gimdymą pradėti dirbtiniu būdu, ir lapkričio 15 dieną ji pagimdė savo antrąjį vaiką Diego Antonio Becerra.

Iškart po gimdymo Erika, kuri jokiomis gretutinėmis ligomis nesirgo, buvo intubuota – tai reiškia, kad savo naujagimio ant rankų palaikyti ji taip ir negalėjo. Jos naujagimis sūnus, vienerių metukų amžiaus dukrelė ir vyras virusu nebuvo užsikrėtę. 

Moters vyras Michaelis Avilezas „CBS“ sakė: „Atėjo savaitgalis, ir gydytojai matė, kad jos būklė visai negerėja. Jie turėjo galvoti apie kūdikį. Jos gimdymas buvo normalus, ji pagimdė savo sūnų, bet taip ir negalėjo palaikyti jo ant rankų, nes iškart po gimdymo ji buvo intubuota, ir tada jos būklė tik prastėjo. Ji laikėsi visų įmanomų taisyklių, ir vis tiek užsikrėtė – tai labai liūdina. Yra tiek daug žmonių, kurie nesupranta, kas darosi... Jie mano, kad tai – juokai, kol taip nenutinka vienam jų ar jų artimųjų.“

M. Avilezas sakė, kad paskutinėmis dienomis kiti Erikos šeimos nariai su ja atsisveikinti atskrido iš Los Andželo.

Jis pridūrė: „Paskutinėmis akimirkomis ji verkė. Žinau, kad ji mus girdėjo, kai už ją meldėmės, su ja kalbėjome, guodėme ją paskutinėmis akimirkomis. Mano sesuo visiems linkėjo tik gero ir visais rūpinosi. Ji nenusipelnė to, kas jai atsitiko.“

M. Avilezas sakė sesers istoriją pasakojantis tam, kad įspėtų kitus žmones, JAV tuo tarpu kylant dar vienai naujų užsikrėtimų COVID–19 bangai.


Rašyti komentarą...
J
Jura
2020-12-12 15:41:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matai ir JAV virusas yra, žmonės miršta, daktarų nekaltina, tik Lietuvoje vis dar gripas ir skaičiai iš dangaus, kokie mes protingi, siaube, kaukės dusina PC dar nori pridaryti tikras siaubas, o dar neleis švęsti šventes, nu košmaras labai protingi mes, visas pasaulis tik durniai
Atsakyti
-24

d
do
2020-12-12 21:22:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
intubuotas negali gyvent visą gyvenimą....
Atsakyti
-1

C
Ccc
2020-12-12 22:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų