Trumpą kaltina išprovokavus minią: jie buvo „maitinami melu“

Donaldo Trumpo šalininkus, šturmavusius JAV Kapitolijų, išprovokavo pats prezidentas, jie buvo „maitinami melu“, antradienį pareiškė Senato respublikonų daugumos lyderis Mitchas McConnellas.

„Minia buvo maitinama melu, – sakydamas kalbą Senate sakė įtakingas jo lyderis iš Kentukio. – Juos išprovokavo prezidentas ir kiti galingi žmonės.“

(152 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neramumai Vašingtone

„Jie bandė pasinaudoti baime ir smurtu, kad sustabdytų“ demokrato Joe Bideno pergalės lapkričio 3-iosios rinkimuose patvirtinimą Kongrese, pridūrė M. McConnellas.

Tūkstančiai D. Trumpo šalininkų sausio 6 dieną šturmavo Kapitolijų po prezidento kalbos, kurioje jis pakartojo klaidingus savo pareiškimus, esą rinkimus laimėjo jis, o ne J. Bidenas.

ašingtone išrinktojo prezidento Joe Bideno inauguracijos išvakarėse dislokuoti JAV pakrančių apsaugos tarnybos radiacinės, cheminės ir biologinės saugos daliniai, pranešė sostinės radijas WTOP.

Pakrančių apsaugos tarnybos Merilando ir sostinės regiono padalinys šiuo metu, pasitelkęs kelias dešimtis katerių, patruliuoja Potomako ir Anakostijos upėse Kolumbijos apygardoje, kad į uždarą zoną nepatektų jokie laivai.

Taip pat pasitelkti specialūs būriai, tokie kaip Pakrančių sargybai pavaldi Atlanto smogiamoji grupė (AST), pasirengusi reaguoti į incidentus, susijusius su masinio naikinimo ginklų panaudojimu.

Prie Potomako upės pastatyta mėlynų palapinių, kuriose yra įrangos pareigūnams, suteikusiems pirmąją pagalbą cheminės, biologinės ar radiologinės atakos atveju, deaktyvuoti.

Pakrančių apsaugos tarnyba taip pat pasitelkia nuotolinio valdymo robotus įtartiniems laivams apžiūrėti, tarnybinius šunis, išmokytus aptikti sprogmenis.

Vašingtone prieš J. Bideno inauguraciją dislokuoti radiacinės ir cheminės saugos daliniai

Vašingtone toliau dislokuojami JAV nacionalinės gvardijos daliniai, turintys užtikrinti tvarką per J. Bideno inauguraciją sausio 20 dieną.

REKLAMA

Iš viso JAV sostinėje turi būti dislokuota iki 25 tūkst. Nacionalinės gvardijos karių.

Sostinės valdžia pranešė, kad tvarkai palaikyti bus pasitelkti visi Kolumbijos apygardos policininkai – 5,8 tūkst. pareigūnų, taip pat transporto policija.

Saugumo operacijai per inauguraciją vadovaus JAV slaptoji tarnyba.

Taip pat pranešama, kad joje dalyvaus daug FTB agentų, bet tikslūs skaičiai neskelbiami.

Vašingtono centras jau visiškai blokuotas, sustiprinta visų 50 valstybinių įstaigų pastatų apsauga, centriniuose miesto rajonuose uždarytos metropoliteno stotys, blokuoti pagrindiniai tiltai per Potomaką.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-19 20:29:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kapitoliju siaube JAV demokratu pasamdyta gauja is BLM.
Apsaugai buvo duotas isakymas ileisti BLM grupe ir CNN kameras, kad graziai nufilmuoti.
Atsakyti
0

H
Hmm
2021-01-19 21:44:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
per BLM riaušes žuvo keliasdešimt žmonių ir pareigūnų, vien sužeistų pareigūnų per 1000! Didžiai demokratiškos riaušės, kaip chunveibinų, beje, gerai finansuotos globalistų (Sorošo ir Co) . Mačiau įrašus, kur vietiniai gyventojai labai piktinasi organizatoriais, kurie atveždavo autobusais riaušininkus ir siaubė miestą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų