Tragedijos nesiliauja: moterį autobuse užpuolę prievartautojai pražudė jos kūdikį

Indijoje įvykdytas nesuvokiamai žiaurus nusikaltimas – du autobuse moterį su vaikais užpuolę prievartautojai užmušė aukos dviejų savaičių sūnų, rašo news.com.au.

Tragedija įvyko naktį moteriai su vaikais (trimete dukra ir dviejų savaičių amžiaus sūnumi) grįžtant į savo kaimą, praneša „The Times of India“. Ją užpuolė autobuso vairuotojas ir bilietų kontrolierius. Moters dukra, buvusi autobuse, slėpėsi už kėdžių ir matė visą nelaimę.

Policijos teigimu, prie prievartaudami vyrai moterį dar prievarta prigirdė alkoholio – ji taip apsinuodijo, kad vargiai pamena patį nusikaltimą. Ji prisimena tik tiek, kad jai pabandžius priešintis vyrams, šie griebė nuo jos kelių kūdikį ir nusviedė jį į šoną. Berniukas mirė.

Po nusikaltimo vyrai išvilko sąmonę praradusią moterį ir nužudytą kūdikį iš autobuso ir paliko šalikelėje šalia autobusų stotelės. Būtent tuo momentu iš autobuso pabėgo ir vyresnioji moters dukra. Ji pasakoja slėpusis, kol vyrai nuvažiavo.

Juos ryte rado užpultos moters vyras, su kitais vietiniais išėjęs jos ieškoti. Dabar moteris gydoma ligoninėje. Pareigūnai pareiškė, kad vienintelė nusikaltimo liudininkė yra moters duktė, nes visi kiti asmenys jau buvo išlipę iš autobuso.

Abu užpuolikai buvo areštuoti, jiems pateikti kaltinimai išprievartavimu ir nužudymu.

Indijoje tokios tragedijos vis nesiliauja – šios savaitės pradžioje Naujajame Delyje buvo išprievartauta ir padegta 15-metė.


Rašyti komentarą...
a
auro
2016-03-12 16:32:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
You can't define a big country with the name of a few dirty people. there are good and bad people everywhere, you may find same in Lithuania too. so we can't say Lithuania is not good. every place is good for good people.
Regarding Ayurveda, it is ancient science around 5000 years ago when culture was great and really practiced in a great manner.so there is nothing wrong in ayurveda as well as in culture, who believes in both, will walk straight in life and will do the best. but who doesn't believe neither in culture nor in Ayurveda.

There are problems everywhere, we need to struggle together in the world to make a harmony in the world with peace.

Aum tat sat!

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų