Smūgis JAV prezidentui: už D. Trumpo gynimą pažeminta jo dukra

Ivanka Trump gynė savo tėvą JAV prezidentą Donaldą Trumpą diskusijos metu Berlyne, tačiau susirinkusi auditorija neketino palaikyti labiausiai politikoje dalyvaujančios JAV prezidento dukters – ji buvo atvirai nušvilpta, rašo CNN.

Konferencijos metu vykusios diskusijos pradžioje Ivanką paprašė paaiškini, koks yra jos vaidmuo ir ką ji reprezentuoja – amerikiečius, savo tėvą ar savo verslą. Jaunoji verslininkė viską bandė paaiškinti palankia sau linkme.

„Aš tikrai nereprezentuoju savo verslo. Kol kas aš dar tik pažindinuosi su savo vaidmeniu, viskas man yra labai nauja. Dar praėjo tik šiek tiek mažiau nei 100 dienų. Bet galiu patvirtinti, kad tai buvo įspūdingas ir neįtikėtinas laikas. Aš visko klausausi, visko mokausi. Aš dar ieškau kelių, kuriais galėčiau daryti įtaką“, - vokiškai auditorijai aiškino viena pagrindinių JAV prezidento patarėjų.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Smūgis JAV prezidentui: už D. Trumpo gynimą pažeminta jo dukra

Tačiau tuomet jos laukė nemalonus siurprizas. Ji diskusijoje apie apmokamas atostogas pabandė užsiminti, kad jos tėvas, JAV prezidentas Donaldas Trumpas, gina moteris ir joms padeda.

REKLAMA

„Tai yra dalykas, dėl kuriuo labai didžiuojuosi savo tėvu. Dar prieš tapdamas prezidentu, jis visuomet palaikė šeimas ir padėjo joms klestėti“, - pradėjo savo kalbą I. Trump.

Auditorija į tai sureagavo neigiamai - I. Trump liko nušvilpta.

Dėl to jos paprašyta atsakyti į klausimą, ar Donaldą Trumpą, žinant jo įžeidžius pasisakymus, galima laikyti moterų pozicijų stiprintoju.

„Aš tikrai girdėjau žiniasklaidos kritiką, tačiau iš savo asmeninės patirties ir, manau, tūkstančiai moterų, kurios dirbo mano tėvui ir su juo ištisus dešimtmečius, gali paliudyti, kad jis tiki moterų potencialu ir gebėjimu atlikti bet kurį darbą taip pat gerai, kaip tai daro vyrai. Taigi, aš kaip patarėja ir dukra galiu kalbėti tik iš labai asmeniškos perspektyvos, žinodama, kad jis mane skatino ir padėjo man visko siekti“, - I. Trump bandė įtikinti auditoriją.

I. Trump dalyvavo diskusijoje apie moterų potencialą ir verslumą W-20 susitikimo metu – tai susitikimas, kuriame G-20 grupės valstybės koncentruojasi ties moterų klausimais. Dalyvauti diskusijose JAV prezidento dukrą pakvietė pati Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Diskusijoje dalyvavo ji pati, Olandijos karalienė Maxima ir Tarptautinio valiutos fondo vadovė Christine Lagarde.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų