Širdį šildanti akimirka: auksaspalvis retriveris prižiūri šeimininką, kol jis dėvi dirbtinio kvėpavimo aparatą

Šunys daugeliui iš mūsų yra tarsi šeima, tačiau šiam šuniui iš Kinijos jo šeimininkas yra visas pasaulis. Trejų metų auksaspalvis retriveris, vardu Mao Mao, nesitraukia nuo šeimininko, gulinčio lovoje ir dėvinčio dirbtinio kvėpavimo aparatą, kuris padeda jam miegoti.

Ponas Shao iš centrinės Kinijos Henano provincijos, kenčiantis nuo padidėjusio kraujospūdžio ir širdies ligų, sakė, kad kai tik jis užsideda aparatą, ištikimas šunelis ateina prie jo ir jį prižiūri.

Ponui Shao (56) gydytojas patarė miegant dėvėti dirbtinio kvėpavimo aparatą, kad būtų galima išvengti staigaus širdies sustojimo.

Kai vyras pirmą kartą užsidėjo prietaisą, jis nustebo pamatęs savo auksinį retriverį, bėgantį link jo lovos. Atrodo, kad šuo atėjo prie savo šeimininko, kad apsaugotų jį nelaimės atveju. Šeimininko nufilmuotoje medžiagoje šuo padeda galvą ant pono Shao krūtinės ir atsisako palikti vyrą.

„Mao Mao, nesijaudink. Man viskas gerai. Gali eiti“, – sako savininkas, bandydamas nustumti niekaip nuo jo nepasitraukiantį auksaspalvį retriverį.

„Kai tik užsidedu kvėpavimo aparatą, šuo atbėga prie manęs, tarsi nujausdamas, kad sergu“, – žurnalistams pasakojo ponas Shao.

„Jis nuo manęs pasitraukia tik man pabudus“, – pridūrė savininkas. „Aš dar niekada nemačiau tokio protingo šuns. Jis mano tikras šeimos narys“.

Praėjusį balandį Xinxiang mieste Henane nufilmuotas vaizdo įrašas šią savaitę išpopuliarėjo Kinijos socialiniuose tinkluose ir palietė milijonų širdis.

Vienas komentatorius rašė: „Šunys viską žino! Jie tikrai yra mūsų šeimos nariai“.

Kitas šuns savininkas pasidalijo panašia patirtimi: „Kai aš susergu, mano šuo visada būna šalia manęs. Jis atsisako valgyti ir atrodo toks sunerimęs, tikrai sušildo širdį!“

Praėjusią savaitę ištikimas šuo Turkijoje išgarsėjo po to, kai jis sekė greitosios pagalbos automobilį, kuris išvežė jo sergantį šeimininką į ligoninę, ir lauke laukė jo šešias dienas.

Ištikima augintinė Boncuk nubėgo paskui greitosios pagalbos automobilį, kuris jos savininką Cemalą Senturką nuvežė į ligoninę Trabzone, kai jam pasidarė bloga sausio 14 dieną.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2021-02-04 22:49:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Štai ką gali augintiniai ,o ką gali žmonės????
Atsakyti
-1

S
Saule
2021-02-05 13:02:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada nemačiau , kad žmonės taip saugotu savo šeimos nario....Taip tik gali ištikimas šeimos narys , jis visa esybę slaugo šeimininką . Žmonės dviveidžiai ....ko neturi gyvūnai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų