Šiaurės Korėja baus be gailesčio: olimpinių medalių neparvežusių sportininkų laukia pragaras

Šiaurės Korėjos pasirodymas 2018 metų Pjongčango olimpinėse žaidynėse nebuvo itin sėkmingas – šalies sportininkams nepavyko pasiekti aukštesnės nei 13 vietos. Ir, atrodo, diktatorius Kim Jong Unas nė neketina to atleisti, rašo news.com.au.

12

Geriausių šalies pasirodymu olimpinėse žaidynėse turėjo tapti ledo ritulio komandos žaidimas. Komanda buvo ypatinga ir tuo, jog ją sudarė tiek Šiaurės Korėjos, tiek ir Pietų Korėjos sportininkai. Tai buvo tarsi dovana Šiaurės Korėjai, nes nepaisant to, kad Pietų Korėjos komanda neįveikė iškeltų reikalavimų, jai, kaip žaidynes organizuojančios šalies komandai, buvo leista dalyvauti. O Pietų Korėjos prezidentas Moonas Jae-inas pasistengė, kad prie jų komandos galėtų prisijungti ir 12 Šiaurės Korėjos žaidėjų. Deja, nepaisant tokių didžiulių pastangų, komanda pralaimėjo visas dvikovas.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiaurės Korėjos olimpiečių palaikymo komanda.

Aukščiausiu pasiekimu – 13 vieta - Šiaurės Korėją galėjo pradžiuginti čiuožėjai Ryom Tae Ok ir Kim Ju Sik.

Niekam pasaulyje ne paslaptis, kad Šiaurės Korėja tikrai prastai pasirodė šiose olimpinėse žaidynėse. Diktatorius Kim Jong-unas yra išreiškęs norą, kad jo šalis pasirodytų tikra sporto supervalstybe, tačiau jos sportininkams bent šį kartą namo teko grįžti be jokių medalių.

Lyg to būtų per mažai, vienas iš šalies sportininkų – greitojo čiuožimo meistras Kwang Bom Jong – ėmėsi sunkiai suvokiamų veiksmų ir bandė sutrukdyti savo varžovui. Tai labai papiltino visą sporto pasaulį.

Taigi, kas nutinka atletams, kurie nuvilia Šiaurės Korėją? Prastai pasirodę sportininkai Šiaurės Korėjoje yra viešai gėdinami vos sugrįžę namo – taip siekiama juos „motyvuoti“ pasistengti tapti geresniais. Jie priverčiami užsiimti griežta savikritika ir pripažinti savo prastus pasirodymus tuo metu, kai iš jų juokiasi ir šaiposi asmenų grupės.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Griuvo, kėlėsi ir vėl griuvo: olimpinėse - kurioziškas Šiaurės Korėjos atstovės debiutas

Carletono universitetro profesorius Jacobas Kovalio'as tvirtina, kad „varguolių“ sportininkų, grįžtančių namo, tikrai verta gailėti.


Rašyti komentarą...
V
VARDAS BŪTINAS
2018-02-25 20:04:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
o KAS LAUKIA LIETUVOJE Tų, kurie už minimą nedirba viršvalandžių ir kitaip neremia savo darbdavio? Viešas pažeminimas? O, jokiu būdu... Tam yra darbo birža... ji pasiūlys projektą ,,IEŠKAU SAVĘS''.... padirbėti už dyką kur nors.. tada pasiūlys išmesti iš darbo biržos ir ... daugiau nieko nepasiūlys... Tada jau galėsi rinktis, padvėsti iš bado čia, ar emigruoti.. pvz prie BARENCO JŪROS... tik anksčiau ten išveždavo nemokamai.. dabar dar turi sugalvoti, už ką ten išvažiuoti... Nes čia tau ne Korėja.... viską tau pasiūlys mandagiai... arba mandagiai nieko nepasiūlys... ne, nebent neturint darbo susimokėti už PSD
Atsakyti
-7

C
CSI
2018-02-25 20:49:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik tu nakui su savo tuo bukimevieningi. Totalus kaimietis, kuris tik komentaruose sugeba reklamuotis
Atsakyti
-1

A
Albertas
2018-02-25 21:27:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar to betrūko, kad skaityčiau raudonos komunistų pakraipos žiniasklaidą.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų