Rusijos sportininkė apsipylė ašaromis išvydusi savo atlyginimą rubliais

Rusijos biatlonininkė Margarita Vasiljeva jautriai sureagavo išvydusi, ką jai už darbą moka valstybė. Moteris apsiverkė savo instagrame ir retoriškai paklausė, gal jai reiktų eiti tiesiog dirbti ką nors, o ne sportuoti?

Žymi Rusijos sportininkė, pasaulio čempionato nugalėtoja, pasiskundė sekėjams savo gaunamu 10 tūkst. rublių (apie 111 eurų) atlyginimu.

„Kuomet sužinojau, kad gaunu 10 tūkst. rublių atlyginimą“, – paliko prierašą savo „Instagram“ istorijoje, kurioje tiesiog pasikukčiodama verkė.

Vėliau ji parašė, kad dirba po 5 su puse valandos per dieną, parodžiusi išmanaus laikrodžio duomenis kaip įrodymą. „Gal man eiti dirbti, o kaip gi rezultatas?, – retoriškai klausė ji. Biatlonininkė taip pat prabilo apie galimybę pasiimti paskolą, kad kažkaip išsikapanotų iš sunkios situacijos.

https://www.instagram.com/p/COUaWm9lJxF/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Nėra pasirodymų – nėra ir atlygio

Sportininkė 2019-ųjų rugsėjį buvo diskvalifikuota 18 mėnesių dėl antidopingo taisyklių pažeidimo. Tačiau tai galimai nebuvo susiję su tarptautinių institucijų tyrimais, po kurių, dėl įtarimų sistemingai vartojus dopingą, dalyvauti tarptautinėse varžybose negali daugelis rusų sportininkų.

Jos pačios teigimu, jos dopingo kontrolės testuose draudžiamų preparatų aptikta nebuvo – ji „tik“ praleido 2019-ųjų testavimą. „O tai, kad aš nesu patenkinta savo atlyginimu, jau mano problemos, o ne jūsų. Jeigu jus tenkina jūsų atlyginimas, gyvenkite ir džiaukitės“, – piktinosi kitų žmonių komentarais ji.

Pagal Rusijoje galiojančią tvarką sportininkai gauna bazinį atlygį ir priedus, kurie priklauso nuo pasirodymų tarptautinėse varžybose. Dėl diskvalifikacijos tokiems sportininkams, kaip M. Vasiljeva negalint dalyvauti tarptautinėse varžybose ir, atitinkamai, užimti sporto aukštumų, tenka ir mažesnis atlygis.

Sporto ministerijos atstovų, cituojamų portale „Lenta“ teigimu, tai nėra visa suma, o „tik avansas“, bendras mėnesinis tituluotos sportininkės atlyginimas yra 25 tūkst. rublių (apie 280 eurų). Sporto funkcionierių teigimu, M. Vasiljeva pernai dėl diskvalifikacijos negalėjo pasirodyti varžybose ir todėl negauna priedų už sportinius pasiekimus.

Savo įrašą iš „Instagram“ paskyros ji ištrynė, tačiau jis liko kituose šaltiniuose.

 


Rašyti komentarą...
T
Taip
2021-05-08 08:57:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazin ka sportininkai gauna pas mus. Pamenu , buvo toks maratoninikas ejikas, kuris australijoje laimejo pasauluo maratono ejimo varzybas. Tai tas zmogus neturejo pinigu net geriems sporbaciam nusipirkt.
Atsakyti
-18

J
Jus
2021-05-07 19:24:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kokie atlyginimai Lietuvoje+ Užknisot idiotai su ta Rusija. Kitu šalių nebėra. Gera propaganda varot.
Atsakyti
-44

J
Jonas
2021-05-07 18:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai juk dabar nebėda - yra kitos valstybės kurios vertina sportininkus, o ruskyne pgl anekdotą apie kiniją t. y planuoja generolas puolimą: iš dešinės užeina 200 milijonų, iš kairės 100 milijonų, iš nugaro puolam 300 milijonų, o iš priekio subombarduojam į ka jam pulkininkas sako - nieko nebus, lakūnas susirgo... Taip ir čia jei ne ji bus kita, o jai - vokietukam skambutį ir gaus milijoninį kontraktą... Va tep
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų