REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos pulkininkas Jurijus Budanovas, kuris 2003 metais buvo nuteistas už tai, kad pagrobė, išprievartavo ir pasmaugė vieną 18-metę čečėnę, penktadienį buvo nušautas Maskvos centre šalia notarų kontoros, pranešė tyrėjai.

REKLAMA
REKLAMA

„Remiantis preliminaria informacija, nužudytasis yra Jurijus Budanovas“, - sakoma Tiriamojo komiteto pranešime.

REKLAMA

Šis incidentas įvyko Maskvos pietvakarinėje dalyje esančiame Komjaunimo prospekte apie 12 val. 30 min. vietos (11 val. 30 min. Lietuvos) laiku.

Kaip papasakojo „Interfax“ šaltinis, kai J.Budanovas išėjo iš notarų kontoros prie Komjaunimo prospekto 38/16 numeriu pažymėto namo, prie jo pribėgo žudikas ir iššovė iš pistoleto su duslintuvu jam į galvą.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas lifenews.ru pranešė, kad žudikas šovė į J.Budanovą šešis kartus tiesiai iš automobilio. Keturios kulkos pataikė aukai į galvą. Kiek žmonių sėdėjo baltos spalvos užsienietiškame automobilyje, kol kas nežinoma. Kelias minutes automobilis laukė aukos namo kieme.

Kariškio, kuris per antrąjį Čečėnijos karą vadovavo 160-ajam gvardijos tankų pulkui, 2000 metais įvykdytas 18-metės čečėnės Elzos Kungajevos nužudymas šalyje sulaukė didelio atgarsio ir tapo sistemingo kariškių smurto šioje Kaukazo respublikoje simboliu.

2000 metų pavasarį pulkininkas buvo areštuotas. 2003 metų liepos 23 dieną jis buvo pripažintas kaltu E. Kungajevos pagrobimu ir nužudymu ir nuteistas dešimt metų kalėti. Teismas taip pat panaikino J. Budanovui pulkininko laipsnį ir Narsos ordiną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų