Rusija sukritikavo Bideną – užkliuvo jo „agresyvūs“ pasisakymai

Kremlius penktadienį sukritikavo Joe Bideno „labai agresyvią retoriką“, naujajam JAV prezidentui pareiškus, kad Vašingtono santykiai su Maskva keisis, ir pareikalavus paleisti rusų opozicionierių Aleksejų Navalną.

„Tai labai agresyvi ir nekonstruktyvi retorika, – žurnalistams sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas. – Kokios nors ultimatyvios gaidelės mums bendrai nepriimtinos. Mes jau sakėme, kad nepaisysime tokių... globėjiškų pareiškimų, neketiname to daryti.“

Jis pripažino, kad yra „daugybė nesutarimų ir skirtingų požiūrių į svarbius klausimus“, bet užsiminė, jog Maskva tikisi, kad nepaisydamos visų nesutarimų abi šalys galės toliau bendrauti.

„Vis dėlto tikimės amerikiečių politinės valios tam, kad tęstume bendravimą, kur mums naudinga“, – sakė D. Peskovas.

Jis komentavo J. Bideno ketvirtadienio kalbą užsienio politikos tema, kurioje JAV prezidentas sakė, kad Vašingtonas privers Maskvą sumokėti už žmogaus teisių pažeidimus ir kibernetines atakas, ir paragino paleisti opozicionierių A. Navalną. 

Griežtais žodžiais, kurie labai skyrėsi nuo jo pirmtako Donaldo Trumpo atlaidesnio požiūrio į Maskvą, J. Bidenas įspėjo dėl Kinijos ir Rusijos „didėjančios autoritarinės grėsmės“.

Jis sakė, kad „Jungtinių Valstijų nuolaidžiavimo dėl Rusijos agresyvių veiksmų, kišimosi į mūsų rinkimus, kibernetinių atakų ir jos piliečių nuodijimo laikas baigėsi“.

Vis dėlto J. Bidenas nurodė, jog yra sričių, kuriose jis norėtų dirbti drauge su Kremliumi, įskaitant naująją Strateginės ginkluotės mažinimo (START) sutartį, kurią abi šalys šią savaitę pratęsė penkeriems metams.


Rašyti komentarą...
K
KESTAS
2021-02-08 12:24:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
TEGU JIE SAVO MILIJARDIERIU KRITIKUOJA SAVES NMATO PUTINA KURIS ATEME IS LIAUDIES MILIJARDUS IR PASISAVINO SAU CIA IR TAH.P AISKU
Atsakyti
0

g
gulagas
2021-02-10 13:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
jų balsas prieš JAV...tai vilkų staugimas sibiro taigoj,kur kremliaus vagių laukia kalėjimai už itin stambiu mastu vagystes iš rusų žmonių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų