• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Maskvos srityje penktadienį kilo didelis gaisras statybinių medžiagų sandėlyje „Sindika“.

Maskvos srityje penktadienį kilo didelis gaisras statybinių medžiagų sandėlyje „Sindika“.

REKLAMA

NEXTA rašo, kad sandėlio bendrasavininkas - buvęs Kabardos Balkarijos prezidentas, oligarchas Arsenas Kanokovas, kuris, Vakarų įmonėms paskelbus apie išėjimą iš Rusijos dėl vykdomos invazijos Ukrainoje, kartu su reperiu Timati atidarė alternatyvią bendrovę.

Pastebima, kad pastaruoju metu Rusjoje vis skirtngose vietose užsiliepsnoja tam tikri pastatai.

Okupantai pražudė civilius

Rytų Ukrainoje šeštadienį rusų kariuomenė pražudė 3 žmones, dar du asmenys buvo sužeisti po to, kai okupantai smogė gyvenamajam rajonui Kostiantynivkoje, rašo „SkyNews“.

Donecko srities gubernatorius Pavlo Kyrylenko sakė, kad rusų pajėgos pataikė į keturis daugiabučius, taip pat viešbutį.

REKLAMA
REKLAMA

Ukrainos atstovas taip pat pridūrė, kad šiuo metu gelbėtojai vis dar dirba vietoje, pažymi dar vieną Rusijos įvykdytą karo nusikaltimą.

REKLAMA

Kiek anksčiau šeštadienį P. Kyrylenko teigė, kad per pastarąsias 24 val. iš viso rusų okupantai pražudė 4 žmones, mažiausiai 7 asmenys dar buvo sužeisti.

Tuo metu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paminėjo, kad padėtis fronte tebėra „itin aštri“, o didžiausios kovos verda Donecko regione, kur Rusija bando vykdyti kontrpuolimą.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad padėtis fronte tebėra „itin aštri“, ypač rytiniame Donecko regione, kur Rusija stiprina savo pajėgas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų