• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rytų Ukrainoje šeštadienį rusų kariuomenė pražudė 3 žmones, dar du asmenys buvo sužeisti po to, kai okupantai smogė gyvenamajam rajonui Kostiantynivkoje, rašo „SkyNews“.

Rytų Ukrainoje šeštadienį rusų kariuomenė pražudė 3 žmones, dar du asmenys buvo sužeisti po to, kai okupantai smogė gyvenamajam rajonui Kostiantynivkoje, rašo „SkyNews“.

REKLAMA

Donecko srities gubernatorius Pavlo Kyrylenko sakė, kad rusų pajėgos pataikė į keturis daugiabučius, taip pat viešbutį.

Ukrainos atstovas taip pat pridūrė, kad šiuo metu gelbėtojai vis dar dirba vietoje, pažymi dar vieną Rusijos įvykdytą karo nusikaltimą.

Kiek anksčiau šeštadienį P. Kyrylenko teigė, kad per pastarąsias 24 val. iš viso rusų okupantai pražudė 4 žmones, mažiausiai 7 asmenys dar buvo sužeisti.

Tuo metu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paminėjo, kad padėtis fronte tebėra „itin aštri“, o didžiausios kovos verda Donecko regione, kur Rusija bando vykdyti kontrpuolimą.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad padėtis fronte tebėra „itin aštri“, ypač rytiniame Donecko regione, kur Rusija stiprina savo pajėgas.

REKLAMA
REKLAMA

Atakos surengtos ir ketvirtadienį

Ketvirtadienį Rusijos pajėgų paleistos raketos ir dronai smogė toliau į Ukrainos teritoriją, žuvo mažiausiai 11 žmonių.

REKLAMA

Donecko srities administracijos vadovas Pavlo Kyrylenka sakė, kad Rusijos kariškiai, apšaudydami Zvanivkos kaimą, esantį maždaug už 20 km į šiaurę nuo Bachmuto miesto, kuris pastaraisiais mėnesiais tapo žūtbūtinio karo Rytų Ukrainoje epicentru, naudojo smarkiai degančius fosforo šaudmenis. Per apšaudymą taip pat apgadinta daugiabučių namų ir dvi mokyklos netoliese esančiame Vuhledaro mieste, sakė P. Kyrylenka.

Kaimyninės Luhansko srities administracijos vadovas Serhijus Haidajus sakė, kad ukrainiečiai smogė dviem Rusijos bazėms okupuotuose Kreminos ir Rubižnės miestuose, žuvo ar buvo sužeista „dešimtys“ Rusijos karių. Šio pranešimo nebuvo galima nepriklausomai patikrinti.

Toliau į pietus Rusijos pajėgos vėl apšaudė Nikopolio miestą, esantį kitapus Dnipro priešais Rusijos kontroliuojamą Zaporižios atominę elektrinę. Nikopolyje apgadinta daugiabučių, dujotiekių, elektros tiekimo linijų, kepykla, pranešė pareigūnai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų