Putinui atrodo, kad laikai dabar panašūs į 1930-uosius, perspėjo dėl civilizacijos baigties

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas eilinį sykį prabilo apie galimą globalų konfliktą pasaulyje, tačiau taip pat išsakė viltį, kad tai nėra įmanoma. Internetu vykusios Davoso ekonomikos forumo konferencijos metu V. Putinas perspėjo, kad „kitu atveju įmanoma civilizacijos pabaiga“.

„Nepasirengimas spręsti XX a. pasaulines problemas virto Antrojo pasaulinio karo katastrofa. Dabar toks karštas konfliktas neįmanomas, labai to tikiuosi. Tai reikštų civilizacijos pabaigą“, – aiškino jis. 

Pasak Rusijos prezidento, situacija gali vystytis nenusakomai ir nevaldomai – yra tikimybė, kad viskas subyrės ir „prasidės visų kova prieš visus“. 

Savo pasisakymo metu V. Putinas taip pat prilygino dabartinę situaciją su praėjusio šimtmečio 30-aisiais metais – iššūkių ir potencialių grėsmių mastas bei pobūdis yra, anot jo, panašūs. „Su tokia situacija galima sutikti, galima nesutikti, tačiau pagal daugelį parametrų – pagal iššūkių, potencialių grėsmių kompleksinį sisteminį pobūdį ir mastą – tam tikra analogija vis tik prašosi“, – aiškino jis. 

Pasaulis 2021-aisiais susidurs su precedento neturinčia humanitarine krize. Šalims visą dėmesį koncentravus į kova su Covid-19 pandemiją, valstybės, kuriose vystosi konfliktai ir kurios susiduria su didelėmis krizėmis, yra priverstos verstis pačios – labiausiai pažeidžiami žmonės Žemėje už tai moka didžiulę kainą, perspėja Tarptautinio gelbėjimo komiteto (IRC) atstovai.

 


Rašyti komentarą...
d
dhdh
2021-01-28 11:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net ir totalitarini rezima uzkurt is naujo uzima 30 metu. Patirtis is Lietuvos. Po vieni rezimo i kita.
Atsakyti
0

D
Durdom
2021-01-28 12:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jo tas klaunas putinoidas dar kazka svaigsta , ir aisku viena , kad stlinistiniu nusikaltimu slovinimas nesibaigiantis rusijoje ir veda i naujus nusikaltimus . Vokietija pripazinusi fazizmo nusikaltimus dar ir po penkiasdesimties metu mena osvensimo tragedijas ir gedi . Putinoidas ne gedi o vykdo krymo ar kitus novi ioko nusikaltimus kai maudzedunas kokioj kinijoj. Bet kai koks dalailama sako nevykdyti genocido taivane tai parodydamas nusikalttimu nusiritima saulelydziui . Ir kai nekaltas koks Chadarkovskis kalinamas desimti sibiro kalejimo metu , kaip kadaise stalino mediniuose vagonuose vezami lietuviai ir ne tik . Tai košmaras , ir tokie rūmai aisku putinoido o gal secino sventesnio uz Chodorkovskij . Rusoidai neturi demokratines dektines ir tiek.
Atsakyti
-2

P
Petras
2021-01-28 12:28:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia pasaulinio sukilimo dauguma valstybiu susitvarkytu savo viduje baigtusi visi lobistai ir tas atnestu daugiau lygybes musu gyvenimuose nevisi bijo karo bijo tie kurie bijo prarasti turtus o tas bus kazkada bet bus.....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų